ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Czytnik linii papilarnych LCD Xiaomi

Redmi Note 7 Pro jest bliżej niż myślisz

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Redmi Note 7 został niezwykle ciepło przyjęty na rynku. Mimo że smartfon nie trafił jeszcze do regularnej sprzedaży, to już w samych błyskawicznych wyprzedażach sprzedano milion egzemplarzy tego urządzenia. Niedługo trafi do regularnej sprzedaży na całym świecie, zaczynając od Indii. Jednak już niedługo zaprezentowana zostanie jego poprawiona wersja, Redmi Note 7 PRO.

Premiera Redmi Note 7 Pro premiera

Mimo że wersja podstawowa jest naprawdę porządnym, kompletnym i dobrze wyposażonym urządzeniem ze średniej półki cenowej chiński producent uznał, że można w nim co nieco poprawić. Plotki o Redmi Note 7 Pro towarzyszą nam już od jakiegoś czasu. Producent skutecznie podgrzał atmosferę przy oczekiwaniu, pytając konsumentów, jakich zmian oczekują w Redmi Note 7 Pro względem wersji podstawowej. Odzew fanów był wręcz ogromny, śmiało można więc to zaliczyć do udanej akcji marketingowej. Jeśli zaś chodzi o premierowy pokaz tego urządzenia, to będzie on miał miejsce już w przyszłym tygodniu.

Zobacz też: Dziwna moda na reklamę — Redmi Note 7 świetnym… młotkiem?

Chociaż już niemal wszystko o nim wiemy to wciąż stoi za nim kilka zagadek. Do końca nie jest jasne, czy zastosowano tam układ Snapdragon 670, czy Sandpragon 675. Wbrew pozorom różnica mocy jest zauważalna na korzyść modelu o wyższym numerze. Kolejną niewiadomą jest ilość zastosowanej pamięci. Co prawda plotki mówią o 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci wbudowanej, nadal jednak te informacje nie zostały potwierdzone. Pewnym jest natomiast, że zobaczymy nowy moduł aparatu. Sony IMX586 ma zastąpić Samsunga GM1.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy