Chcesz wziąć udział w Google I/O 2019? Lepiej się pośpiesz

Paweł Maretycz Newsy 2019-02-22

Google I/O to coroczna konferencja programistów organizowana przez Google w Mountain View w Kalifornii. Podczas niej firma organizuje prezentacje i wykłady koncentrujące się na tworzeniu aplikacji internetowych, mobilnych i korporacyjnych takich jak Android, Chrome i Chrome OS, API, Google Web Toolkit, App Engine i inne. Udział w niej jest więc niebywałą gratką dla wszystkich programistów, którzy chcą pracować z elementami ekosystemu giganta, chociaż pozostali także znajdą coś dla siebie.

Google I/O 2019 bilety

 

Konferencja jest dedykowana programistom, ale inni także znajdą w niej coś dla siebie. To właśnie w jej trakcie poznamy plany i założenia dotyczące następnej wersji systemu Android. Dodatkowo firma wskaże kierunek rozwoju pozostałych swoich aplikacji, jak i usług w tym między innymi swojej przeglądarki internetowej. Udział w konferencji jest niestety dość kosztowny. Pojedynczy bilet kosztuje 1150 dolarów. Znacznie tańsze jest wejście dla pracowników akademickich i studentów oraz pracowników i uczniów szkół średnich. W ich przypadku cena wejściówki wynosi 375 dolarów. 

Zobacz też: Google I/O 2019 oficjalnie zapowiedziane! Internet był szybszy?

Z powodu olbrzymiego zainteresowania konferencją nawet zaporowe ceny nie stanowią jednak problemu. Dlatego też bilety nie są dostępne do zwykłego zakupu. Żeby je dostać nie wystarczy mieć pieniądze, trzeba także mieć szczęście podczas losowania. Żeby wziąć w nim udział trzeba mieć adres e-mail w domenie Google oraz potwierdzić możliwość opłacenia biletu. Zgodnie z regulaminem jedna osoba może aplikować tylko na jeden bilet. Losowanie odbędzie się 27 lutego, czyli już za kilka dni. Jeśli więc chcesz wziąć udział w konferencji, radzę się pośpieszyć.

Źródło: androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x