X10 dostanie Piernika

Newsy

sony-ericsson-xperia-x10-1

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Sony Ericsson otrzyma Androida 2.3.3 na przełomie drugiego i trzeciego kwartału tego roku. Mimo zapewnień spółki sprzed kilku miesięcy o braku aktualizacji, producent poszedł po rozum do głowy i posłuchał konsumentów.

Aktualizację potwierdził Rikard Skogberg, który powiedział, że jest ona wynikiem prac nad tą wersją Androida w telefonach Arc, Neo i Play. X10 dostanie podobną wersję systemu, jednak okrojoną o kilka funkcji, niestety nie podano jeszcze jakich. Wiadomo, że aktualizacja nie odbędzie się OTA, tylko z pomocą komputera PC.

Sam pamiętam, jak SE obiecywało poprawę. I się poprawili. Jak na razie SE X10 jest jedynym telefonem, który działał na Androidach od wersji 1.x, i otrzyma aktualizację do 2.3.3. Użytkownikom X10 nie życzę okresu oczekiwania na aktualizację jak w przypadku Froyo i Motoroli Milestone.

 

Źródło: androidcentral, Sony Ericsson Product Blog


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x