ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowe modele z serii Desire zostaną ujawnione 27. listopada

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
htc desire konferencja

Polityka HTC od dłuższego czasu uznawana jest za jedną z najgorszych. Tajwańczycy skupili się na modelach z górnej półki i tym samym notują coraz gorsze wyniki sprzedaży. To może jednak zmienić się za sprawą nadchodzącej konferencji, na której poznamy bardziej przystępne słuchawki.

Dzisiaj chińskie media rozpoczęły reklamę nadchodzącego wydarzenia ustalonego przez HTC. Ta konferencja ma ujawnić kolejne smartfony firmy z serii Desire. Według bardzo prawdopodobnych domysłów trafią one na średnią półkę cenową, co pozwoli Tajwańczykom stanąć na przeciw bardziej atrakcyjnych słuchawek takich jak na przykład ostatnio zaprezentowane urządzenie Motoroli w postaci Moto G. Kolejna wzmianka stwierdza, że HTC będzie czerpało z doświadczenia Nokii i minimalnego swojego ze świata Windows Phone i tym samym nowe urządzenia będą bardziej różnorodne pod kątem kolorystycznym. Tym samym bardzo prawdopodobne jest, że nowe słuchawki Tajwańczyków będą oferować wiele za niewiele, a do tego będą również atrakcyjne pod względem estetycznym.

Konferencja HTC została zaplanowana na 27. listopada, a więc już za niecały tydzień. Niestety, ale pojawiły się również informacje, które stwierdzają, że nowe smartfony z serii Desire będą przeznaczone głównie na azjatyckie rynki.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy