Nowy smartfon Cyanogen Inc. nadchodzi – jest kolejny partner odpowiedzialny za podzespoły

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy
cyanogenmod

Pewien czas temu informowaliśmy Was o planach Steve’a Kondika i jego współpracowników, które skupiają się na stworzeniu wyjątkowego smartfonu. Wiadomo, że ten telefon będzie należał do ścisłej czołówki, ale żadnych konkretnych informacji jeszcze nie znamy.

Niemniej jednak Cyanogen Inc. na swoim profilu Google+ oficjalnie ogłosiło, że znalazł się już nowy partner, którego zadaniem będzie zamienienie idei producenta najpopularniejszej odmiany systemu Android w namacalną rzeczywistość. Niestety, ale nie został on jeszcze ujawniony z nazwy. Ma to nastąpić w ciągu kilku tygodni. Według wielu plotek najprawdopodobniej tą firmą będzie podupadające HTC, ale wśród propozycji często również pojawiają się: Sony, Huawei oraz znane nam już dobrze ze współpracy z Cyanogen Inc. chińskie Oppo. Zgodnie ze wcześniejszymi plotkami, podzespoły w nadchodzącym smartfonie powinny stanowić czołówkę pod względem wydajności, ale patrząc na cenę będzie można pomyśleć, że to urządzenie z niskiej półki. Tym samym Steve Kondik pragnie pokazać Google i LG jak powinny wyglądać Nexusy.

Nadal brakuje wielu informacji i sporo z powyższych informacji to domysły, ale jedno jest pewne – taki smartfon z pewnością powstanie. Pytanie tylko kiedy go ujrzymy? Patrząc na częstotliwość ujawnianych informacji, z pewnością nie będzie to zbyt wcześnie.

Źródło: Pocketnow

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy