Nowy smartfon Cyanogen Inc. nadchodzi – jest kolejny partner odpowiedzialny za podzespoły

Newsy

cyanogenmod

Pewien czas temu informowaliśmy Was o planach Steve’a Kondika i jego współpracowników, które skupiają się na stworzeniu wyjątkowego smartfonu. Wiadomo, że ten telefon będzie należał do ścisłej czołówki, ale żadnych konkretnych informacji jeszcze nie znamy.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Niemniej jednak Cyanogen Inc. na swoim profilu Google+ oficjalnie ogłosiło, że znalazł się już nowy partner, którego zadaniem będzie zamienienie idei producenta najpopularniejszej odmiany systemu Android w namacalną rzeczywistość. Niestety, ale nie został on jeszcze ujawniony z nazwy. Ma to nastąpić w ciągu kilku tygodni. Według wielu plotek najprawdopodobniej tą firmą będzie podupadające HTC, ale wśród propozycji często również pojawiają się: Sony, Huawei oraz znane nam już dobrze ze współpracy z Cyanogen Inc. chińskie Oppo. Zgodnie ze wcześniejszymi plotkami, podzespoły w nadchodzącym smartfonie powinny stanowić czołówkę pod względem wydajności, ale patrząc na cenę będzie można pomyśleć, że to urządzenie z niskiej półki. Tym samym Steve Kondik pragnie pokazać Google i LG jak powinny wyglądać Nexusy.

Nadal brakuje wielu informacji i sporo z powyższych informacji to domysły, ale jedno jest pewne – taki smartfon z pewnością powstanie. Pytanie tylko kiedy go ujrzymy? Patrząc na częstotliwość ujawnianych informacji, z pewnością nie będzie to zbyt wcześnie.

Źródło: Pocketnow






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x