oneplus 7 wyglad zdjecie grafika

OnePlus 7 na zdjęciu? Nie dajmy się ponieść emocjom

Newsy

OnePlus z pewnością pojawi się na tegorocznych targach Mobile World Congress. Najprawdopodobniej to wydarzenie nie będzie miało związku z premierą OnePlus 7, a to za sprawą wspólnej konferencji organizowanej z Qualcommem. Co prawda mamy poznać nowe urządzenie, ale w formie prototypu smartfona z 5G. Co to tak naprawdę oznacza? Tak naprawdę pokaz możliwości obu firm. Niemniej do Sieci właśnie trafiło domniemane zdjęcie OnePlus 7, które prezentuje niewspółmiernie wiele do emocji, jakie wywołało.

Design OnePlus 7 największą zagadką w historii firmy? Zdjęcie wywołuje wiele emocji

Na wstępie warto zaznaczyć, że telefon jest wyraźnie odwrócony lub producent postanowił umieszczać przyciski na dolnej części krawędzi. Oxygen OS domyślnie nie pozwala na obracanie pulpitu w każdą stronę, ale potencjalnie mamy do czynienia z prototypem, który może potrafić wszystko. Dodatkowo zdaje się potwierdzać to grubsza ramka na jednej krawędzi, a właśnie ona najczęściej wyznacza dół urządzenia. Niemniej nie wybiegajmy za daleko, jak niektórzy komentujący, że to jest potwierdzenie, iż OnePlus 7 będzie sliderem. Jeśli nie pamiętacie, to właśnie takie są nieoficjalne zapowiedzi tego modelu. Te sprawiły, że w Sieci już możemy spotkać multum wizualizacji.

oneplus 7 wyglad zdjecie grafika

Zobacz też: Jak będzie wyglądać LG V50 ThinQ? Znajomo.

Oczywiście nie przeczę, że powyżej możemy widzieć OnePlus 7. Nie przeczę też, że może to być rozkładany smartfon. Tak naprawdę w żaden sposób nie zdziwiłoby mnie to. Nie oczekuję mechanizmu rodem z niedawno recenzowanego przeze mnie Oppo Find X. Zapewne i o ile będzie, to poznamy rozwiązanie znane z na przykład Xiaomi Mi Mix 3.

 

Źródło: Twitter, Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x