Moto X dostaje aktualizację do Androida 4.4 przed Nexusem 4!

Newsy

motorola_moto_x_1W przeciągu ostatnich kilkunastu dni koncern Google dość niemrawo zabrał się za akcję aktualizacji swoich smartfonów, która już od samego początku wygląda nieco inaczej niż historia mogłaby na to wskazywać. Chwilowo dla ubiegłorocznego Nexusa 4 zostały udostępnione jedynie oficjalne obrazy, jednak co z tego skoro pojawienie się 4.4 dla ubiegłorocznego flagowca nadal określane jest słowem „wkrótce”.

W czasie kiedy większość użytkowników oczekuje możliwość aktualizacji swojego ubiegłorocznego Nexusa za pomocą metody OTA, to Moto X otrzymuje taką możliwość jako pierwsza! Za całe zamieszanie odpowiedzialny jest amerykański operator telekomunikacyjny – sieć Verizon, która udostępniła dzisiaj możliwość aktualizacji urządzeń z logiem Motoroli na obudowie. Update oprócz zmian znanych z czystego Androida 4.4 Kit Kat, wnosi również ulepszoną obsługę poleceń głosowych odpowiedzialnych za bezdotykową obsługę telefonu oraz nowe funkcje do aplikacji aparatu oraz kilka drobnych usprawnień.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Dla naszej oraz wszystkich redakcji na świecie jest to niesamowite zaskoczenie. Do tej pory ani Nexus 4, ani też urządzenia z linii Google Play nie otrzymały jeszcze oficjalnej aktualizacji. Za to użytkownicy brandowanej Moto X mogą cieszyć się od dzisiaj najnowszą wersją systemu z zielonym robocikiem. Czyżby więc idea „Nexus Experience” zaczęła powoli wymierać?

źródło: engadget.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x