Aparaty 64 Mpix są bez sensu

Zobacz transmisję z premiery Nokii 9 PureViev na żywo!

Paweł Maretycz Newsy 18-02-2019

Nokia 9 PureViev to największa premiera Nokii w trakcie targów MWC. Śmiało można go nazwać pierwszym, pełnoprawnym flagowcem po reaktywacji marki. Mimo że jego układ nieco trąci myszką. Wynika to jednak z tego, że już kilkukrotnie premiera Nokii 9 PureViev była przekładana, a zmiana układu, pod którym ma pracować, spowodowałaby tylko jeszcze większe opóźnienia.

Transmisja z premiery Nokii 9 PureViev

Nie znamy powodu, dla którego Nokia tak długo odwlekała premierę urządzenia, być może była to kwestia problemów z aparatem. Na szczęście ostateczna data premiery, 24 lutego, czyli na dzień przed rozpoczęciem targów MWC w Barcelonie. Na swój sposób premiera Nokii będzie otwarciem targów i dzięki temu nie ma szans na utonięcie w natłoku pozostałych premier. Jeśli chcielibyście wziąć udział w tym wydarzeniu mamy dla was niespodziankę. Niestety nie są to bilety. Możecie jednak obejrzeć na żywo transmisję z targów. Rozpocznie się ona 24 lutego o godzinie 16:00, A do obejrzenia jest w serwisie YouTube, na oficjalnym kanale Nokia Mobile:

Zobacz też: Samsung już wie, ile warta jest Nokia 9 i zdradza jej różne wersje

Jeśli jesteście zainteresowani Nokią 9 PureViev, ale odstrasza was zeszłoroczny układ, to zawsze możecie poczekać do sierpnia, kiedy swoją premierę ma mieć odświeżona wersja, którą ma napędzać Snapdragon 855. Poza czystym wzrostem mocy obliczeniowej otrzymamy w niej również wsparcie dla sieci 5G, więc w tym przypadku warto wykazać się jeszcze odrobiną cierpliwości.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x