ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wyciekły specyfikacje HTC EVO 3D i EVO View 4G

Autor: Bartosz Dul Kategoria: Newsy
htc-pyramid-render-540x321

Już niedługo CTIA, a i tak zdążyły wyciec do sieci informacje na temat nowych high-endowych urządzeń od HTC – EVO 3D i EVO View 4G.

EVO 3D będzie mieć 1.2GHz, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon, 4,3 calowy ekran o rozdzielczości qHD 3D, podwójny aparat 5mpx z możliwością nagrywania wideo w 1080p HD, przednią kamerę 1,3 mpx do wideorozmów. Wspierać będzie standard 4G/WiMax i posiadać baterię o pojemności 1730 mAh. 

Najważniejszą cechą EVO 3D to wyświetlanie obrazu w 3D bez konieczności zakładania okularów specjalnie do tego przeznaczonych. Będzie mieć też możliwość nagrywania wideo w 3D i wysyłanie ich do YouTube 3D oraz Blockbuster 3D.

EVO View 4G znany także pod nazwą HTC Flyer ma 1,5GHz procesor Snapdragon (jeden rdzeń). Obraz wyświetlany będzie w rozdzielczości 1024×768. Używać będzie tych samych podwójnych aparatów co EVO 3D do nagrywania w HD, prowadzenia wideorozmów i robienia zdjęć. Poza obsługą WiFi, Bluetooth, HDMI, standardów 4G/WiMax posiadać będzie też 32GB dysku wewnętrznego.

Oba urządzenia pracować będą na Androidzie 2.3 Gingerbread z nakładką Sense UI i będą dostępne w sieci Sprint. Za tydzień na CTIA będzie za pewne wiadomo dużo więcej na temat nowych urządzeń od HTC, w tym zapewne także HTC Flyer.

źródło: androidcommunity.com

Sprawdź najnowsze wpisy