Samsung zapowiedział dwa nowe odtwarzacze muzyczne, czyli Samsung Galaxy Player 4″ oraz 5″. Obydwa urządzenia będą najprawdopodobniej największą konkurencją ich odpowiednika od Apple iPod Toucha. Oba urządzenia posiadają kamerę do wideorozmów o rozdzielczości VGA oraz tylną kamerę 3.2 megapikseli. Pięciocalowa wersja zostanie także wyposażona we flash, pozwalający robić zdjęcia przy słabym oświetleniu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Na uwagę zasługują także informacje o oprogramowaniu odtwarzaczy. Będzie to Froyo, czyli Android 2.2 z obiecaną aktualizacją do Gingerbread. Urządzenia wyposażone zostaną we wbudowaną pamięć 8GB oraz slot na microSD, obsługujący karty do 32GB. Niestety, nie ma na razie informacji na temat daty premiery, ceny, ilośći pamięci RAM oraz procesorów użytych w nowych urządzeniach z serii Galaxy. 

źródło: androidguys.com 

Filip Brodecki