Pierwszy smartfon IQOO na renderach. Nie tego się spodziewaliśmy?

Kacper Kościański Newsy 2019-02-14

Kilka dni temu Vivo oficjalnie poinformowało o swojej nowej submarce, której nazwa jest raczej dziwna. Mowa tu oczywiście o IQOO, czyli marce premium. Dotychczas nie wiadomo było, czy Vivo zamierza pójść tu w kierunku podobnym do tego, który Xiaomi obrało przy Pocophone F1 (topowe podzespoły i bardzo niska cena), czy raczej skoncentrować się na najwyższej wydajności i wysokich cenach. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze rendery i informacje pierwszego urządzenia z logiem IQOO, które sugerują, że będziemy mieli do czynienia z tą drugą opcją.

Pierwsze urządzenie IQOO to składany smartfon

Raczej mało kto spodziewał się, że pierwszy smartfon IQOO będzie składany. Na to jednak wygląda, bo dziś na chińskim portalu Weibo wylądowały bardzo ciekawe rendery przedstawiające urządzenie wspomnianej marki. Zresztą, zobaczcie sami:

Zobacz także: Nie używaj Internet Explorera – ostrzega sam Microsoft

Powyższe rendery doskonale pokazują pierwszy smartfon IQOO. Samo urządzenie wydaje się być dość długie, a ponadto będzie można je rozkładać, dzięki czemu zwiększy znacząco swoje wymiary. Co interesujące, na grafikach nie sposób dopatrzeć się jakichkolwiek przycisków, więc najprawdopodobniej składany smartfon IQOO po prostu nie będzie ich posiadać, podobnie jak Vivo Apex 2019. Niestety specyfikacja tego smartfona ani jego data premiery nie jest jeszcze znana. Według osoby mającej „wtyki” w branży, składany smartfon IQOO nie będzie jednak tani, bo ma kosztować ponad 1000 dolarów (ok. 3850 zł). Co sądzicie o tej konstrukcji? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x