cyfrowa równowaga

Co Google może pokazać razem z serią Pixel 4?

Łukasz Pająk Newsy 13-02-2019

Tak, tak, piszemy już o serii Pixel 4, kiedy wiemy, że przed nami jest jeszcze premiera Pixel 3 Lite. Jednak właśnie o tych słabszych smartfonach słyszymy już od kilku miesięcy, podczas gdy oficjalnie możemy je poznać dopiero za kilka miesięcy. W takim razie czemu nie miałyby już wyciekać do Sieci dane dotyczące planów Google, co do modeli Pixel 4 i innych urządzeń, które mogą zostać wraz z nimi zaprezentowane? Okazuje się, że nic nie stoi na przeszkodzie ku temu i pierwsze informacje już trafiły do Sieci.

Pixel 4 nie może być jedyną nowością od Google

google smartwatch pixel watch

O samym Pixelu 4 XL, a właściwie jego wyglądzie niedawno pisał Adam i zostawmy te smartfony z boku. Nie uwierzycie, co jeszcze Google może przygotowywać na swoją specjalną konferencję z urządzeniami… Tak, mają to być smartwatche, czyli być może w końcu doczekamy się premiery Pixel Watcha. Ta jest przesuwana już od co najmniej dwóch lat, ale niedawne zatrudnienia Google wskazują, że urządzenia noszone zaczynają nabierać znaczenia. O ile ponownie tuż przed premierą dowiemy się, że projekt został zawieszony. Ok, ale przejdźmy dalej — pojawić się mają nowe inteligentne głośniki, aczkolwiek ciężko wskazać, na którą półkę cenową zawitają. Wraz z nimi do gry mają wkroczyć inteligentne kamery w ramach rebrandingu marki Nest, która do Google należy od 2014 roku.

Zobacz też: T-Mobile szykuje coś specjalnie dla par na Walentynki.

Po cichu też się mówi o tym, że Amerykanie chcą zacząć walczyć ceną. Czy to oznacza ich obniżenie? Niekoniecznie. Bardziej mowa jest o dedykowanych produktach, które po prostu będą tańsze, ale i słabsze. To może potwierdzać wspomniana na początku seria Pixel 3 Lite. Innymi słowy, portfolio się rozrośnie, a nie przebuduje.

 

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x