Pisaliśmy o promocji walentynkowej od Orange i T-Mobile. Nie pisaliśmy o tym, co oferuje Plus. Nie dlatego, że nie lubimy zielonego operatora. Wręcz przeciwnie, bardzo doceniamy jego gust w doborze kolorystyki. Po prostu nie miał nic ciekawego do zaproponowania.

Bonus do doładowania na walentynki od Plusa

Plus bonus

Nie miał do dzisiaj. Promocja jest bardzo przyjemna z dwóch powodów: po pierwsze jest przeznaczona dla obecnych klientów sieci. Po drugie nie nakłania nas do podpisania żadnej umowy. Wystarczy tylko doładować telefon, a kwota doładowania zostanie powiększona o 50%. Promocja dotyczy doładowań od 25 zł do 99 zł. Należy więc uważać, żeby nie doładować konta za 100 zł, ponieważ tylko na tym stracimy. Promocja obejmuje tylko użytkowników oferty na kartę, więc osoby z Mixem zostaną tu pominięte. Trzeba także się spieszyć, ponieważ jest ona dostępna tylko do północy dnia jutrzejszego.

Zobacz też: Przez smartfon do serca – promocja Sony na walentynki

Na szczęście operator tym razem nie wymaga wpisywania kodów przed doładowaniem, aby wziąć udział w promocji. Wystarczy tylko doładować konto przez internet. Można to zrobić za pomocą aplikacji mobilnych: mPay oraz mPotwór lub za pośrednictwem poniższych stron internetowych:

Można także dokonać doładowania za pośrednictwem stron internetowych większości banków, w tym nawet banków spółdzielczych, jeśli ich płatności elektroniczne są obsługiwane przez Blue Media SA. 

Źródło: plus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.