Nowe zdjęcia LTE Targa, Moto Droid 3 i Droid X 2 [Aktualizacja]

Newsy

Lte_targa_small

Kolejne zdjęcia nowych telefonów Motoroli już w sieci. Tym razem trafiło na LTE Targa (zdj. powyżej i poniżej, nazwa Targa to nazwa kodowa, która prawdopodobnie ulegnie zmianie), Droida X 2 i Droida 3. Nie wiemy na razie wiele o tych smartfonach, zresztą większość prawdopodobnie nie pojawi się w Polsce (może Droid 3? Droid X nie wiedzieć czemu nie doczekał się premiery Europejskiej).
Jakkolwiek niewiele informacji można ze zdjęć wyciągnąć, na pewno świadczą one o zbliżaniu się premiery kolejnych Androidowych smartfonów od Motoroli.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

LTE_Targa

Poniżej Droid X2, który prawdopodobnie pójdzie w ślady Droida X z dużym, 4.3 calowym wyświetlaczem, ciekawe za to na ile lepsze będą nowe specyfikacje…

Droid_X2 

I na koniec zdjęcie, na którym widnieje prawdopodobnie Droid 3, o największej chyba szansie wejścia na rynek Europejski (jako że poprzednie jego wersje pojawiły się jako Milestone 1 i 2):

Droid_3

[Update] Pojawiło się kolejne zdjęcie Droida 3, na którym widać klawiaturę (Dzięki, Suchy2)

Solana_kb_open

Źródło: Androidcentral.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x