nowe funkcje MIUI 11

Oto lista smartfonów Xiaomi, które otrzymają MIUI 11

Newsy

Xiaomi słynie z niskich cen i świetnych smartfonów, a także z tego, że często wydaje dla nich aktualizacje. To właśnie m.in. dzięki tym aspektom model Redmi 7 trafił do tak wielu nabywców w przeciągu zaledwie miesiąca. Jeśli zaś mowa o wspomnianych aktualizacjach, to do sieci właśnie wyciekła lista wskazująca smartfony, które otrzymają wyczekiwane MIUI 11.

Xiaomi ma co robić. Lista smartfonów, które otrzymają MIUI 11 jest długa

miui

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Sprawcą całego zamieszania jest przeciek, który opublikował na swoim fanpage na Facebooku niejaki Sami Luo. Niestety właściciele takich sprzętów jak m.in. Mi 5 czy Redmi 3 mogą porzucić wszelkie nadzieje, ponieważ te urządzenia MIUI 11 nie dostaną. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, bo Xiaomi już jakiś czas temu ogłosiło tę niewesołą nowinę. MIUI 11 otrzymają następujące smartfony:

  • Mi 9, Mi 8, Mi 8 SE, Mi 8 Pro, Mi 8 Explorer Edition, Mi 6, Mi 6X
  • Mi Mix 3, Mi Mix 2s, Mix Mix 2, Mi Mix
  • Mi Note 3, Mi Note 2
  • Mi Max 3, Mi Max 2, Mi Max
  • Redmi 6, Redmi 6A, Redmi 6 Pro, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 5 Plus, Redmi 4, Redmi 4X, Redmi 3s, Redmi 3X
  • Mi 5c, Mi 5X, Mi 5s, Mi 5s Plus
  • Redmi Note 7, Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 5, Redmi Note 5A, Redmi Note 4, Redmi Note 4X
  • Redmi S2
  • Mi Play

Zobacz także: Nie używaj Internet Explorera – ostrzega sam Microsoft

Co prawda na liście zabrakło świetnego Pocophone F1, jednak nie ulega wątpliwości, że on także otrzyma nową wersję opisywanej nakładki. Co więcej, powyższa lista prawdopodobnie nie jest jeszcze ostateczna, co oznacza, że w przyszłości może się poszerzyć. Niestety na chwilę obecną nie wiemy jakich konkretnych nowości możemy się spodziewać w MIUI 11. Tajemnicą pozostaje także data premiery tytułowej nakładki, jednak obstawiam, że Xiaomi zaprezentuje ją w drugim kwartale tego roku. A czy Wasze smartfony znalazły się na tej liście? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Facebook (Samiluoreview)


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x