RoKiT Williams Racing – kim jest sponsor tytularny zespołu Kubicy?

Łukasz Pająk Newsy 2019-02-12

Wczoraj Williams zorganizował konferencję, na której między innymi został zaprezentowany bolid Roberta Kubicy i George’a Russella w nowym malowaniu. Co prawda ten jest z poprzedniego sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze. Dodatkowo zespół przedstawił swojego nowego sponsora tytularnego, co wiąże się z kolejnym, tak potrzebnym zastrzykiem gotówki. O ile zaprezentowane malowanie wywołało niemałą burzę wśród fanów F1, to warto skupić się na wspomnianym sponsorze, jakim jest firma RoKiT. Niektórzy żartują, że jest to skrót od Robert Kubica i Team, ale całkiem na poważnie mamy do czynienia z bardzo ambitnym producentem.

RoKiT Williams Racing — zapomnijcie o piciu Martini, twórzmy inteligentne miasta

rokit williams racing robert kubica

RoKiT to firma telekomunikacyjna, która należy do brytyjskiej grupy ROK Brands. Chwali się ona swoim podejściem do inteligentnych miast za sprawą innowacyjnych sieci Wi-Fi. Głównie w Indiach, ale plany są więcej, niż ambitne. Niemniej samo RoKiT skupia się przede wszystkim na prostych telefonach komórkowych, choć też poznaliśmy zapowiedzi zaawansowanych smartfonów. To, co je ma wyróżniać, to 3D bez okularów, co wzbudza swego rodzaju pewne politowanie — w końcu wiele firm najzwyczajniej w świecie porzuciło tę technologię na rzecz rozszerzonej lub wirtualnej rzeczywistości. W końcu skąd brać dzisiaj treść 3D? W tym celu pojawić się ma dedykowany sklep. Marka urządzeń mobilnych RoKiT ma zawitać do Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych w przyszłym miesiącu.

rokit phone telefony williams racing robert kubica

Niestety, bliższej specyfikacji urządzeń mobilnych od RoKiT nie poznaliśmy, ale patrząc na powyższe grafiki, to nie należy spodziewać się niczego specjalnego. Nie pytajcie też, co oznacza mostle loaded 3D lub fully loaded 3D. W tym wypadku wiemy tyle, co Wy, choć jeśli ktoś poznał więcej szczegółów, to chętnie je poznamy.

Zobacz też: Jak odbieracie reklamę Samsungów w Amazonie?

Kluczowy dla wielu Polaków sezon Formuły 1 tuż za rogiem. RoKiT Williams Racing ma dla nas szczególne znaczenie, bo to właśnie rozwój tego zespołu będziemy śledzić. Niemniej nie sądzę, aby telefony i smartfonów od RoKiT zdobyły wielkie uznanie w naszym kraju. Około 2 lata temu wszyscy kupowali Martini, a dzisiaj po prostu wszyscy będą tankować na stacjach Orlen. Tak brzmi teoria.

 

Źródło: GSM Arena, INN Poland,x