Samsung internet miliard

Samsung Internet podbił serca użytkowników

Newsy

Rynek mobilnych przeglądarek jest bardzo trudny. Przekonała się o tym Opera, która mimo wszystko stara się zaistnieć dzięki darmowej usłudze VPN, przekonał się o tym Dolphin i Firefox. Wszystko to z powodu monopolu przeglądarki od Google.

Samsung Internet z miliardem instalacji

Samsung internet miliard

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Samsung Internet ma więcej instalacji niż Firefox i Opera łącznie. Czyni go to drugą, najpopularniejszą przeglądarką na Androida. Mimo że nadal jest daleko w tyle za Chrome, to należy pamiętać, że przeglądarka od Google, jest preinstalowana na niemal każdym urządzeniu z Androidem. Z tego powodu podjęcie rywalizacji z gigantem w kwestii udziału w rynku jest niemal niemożliwe.

Zobacz też: [Pobierz] Najnowsza aktualizacja Samsung Internet to odświeżony wygląd aplikacji

Sukces Samsung Internet wynika z tego, że jest to bardzo dobra przeglądarka. Wielokrotnie była już zachwalana na naszym portalu. Jest szybka, funkcjonalna, obsługuje wtyczki oraz posiada opcje niedostępne u konkurencji jak na przykład logowanie się za pomocą skanu tęczówki na stronach internetowych. Przeglądarka ma również inteligentny tryb nocny, który ustawia czarne lub ciemnoszare tło, pozostawiając jednocześnie wszystkie inne kolory bez zmian. Co więcej, Samsung zobowiązuje się do regularnej aktualizacji przeglądarki i dodawania do niej nowych funkcji. Dzięki tej strategii innowacji i ciągłego rozwoju została ona bardzo doceniona przez użytkowników. Najlepiej świadczy o tym przebicie progu miliarda pobrań w Google Play.

Źródło: phonearena 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x