Smartfon firmy Cyanogen Inc. ma pokazać Nexusowi 5 miejsce w szeregu

Newsy

steve kondik

Według wielu osób CyanogenMod nie ma sobie równych w kwestii mobilnych systemów opartych na Androidzie. Jednak przetworzenie całej otoczki w firmę Cyanogen Inc. z pewnością sprawiło, że wiele osób oczekuje od Steve’a Kondika i jego współpracowników znacznie więcej. Co powiecie na smartfona?

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Takie oto plotki zaczęły krążyć po Internecie. Oczywiście nie chodzi nikomu o Oppo N1 w specjalnej edycji z CyanogenMod. W omawianym wypadku należy spodziewać się słuchawki stworzonej od postaw, czyli podzespołów do końca, czyli oprogramowania przez Cyanogen Inc. oczywiście przy współpracy z odpowiednimi firmami. GSMArena podaje, że ten smartfon może udowodnić Google i LG, iż tanie i szybkie urządzenia mogą być… jeszcze tańsze i jeszcze szybsze. Najprawdopodobniej wewnątrz tej słuchawki będzie można znaleźć 4-rdzeniowy procesor Qualcomma taktowany rdzeniem o częstotliwości 2,5GHz. Dodatkowo oprogramowanie zostanie wzbogacone o specjalną „funkcję”. Co można więcej przewidzieć? Partnera umożliwiającego stworzenia takiego smartfonu. Najprawdopodobniej będzie nim chińskie Oppo, z którym to Cyanogen Inc. zdecydowanie utrzymuje bardzo dobre kontakty.

Niestety, ale nic więcej nie wiadomo na ten temat i najprawdopodobniej najwcześniej zostaniemy o wszystkim poinformowani dopiero podczas ewentualnej premiery smartfonu z logiem Cyanogen Inc. Podsumowując to wszystko i uznając za prawdę to możemy spodziewać się kolejnej rewolucji w świecie mobilnych urządzeń.

 

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x