xperia z1 f sony

Sony pragnie, aby ich urządzenia pozostały nieznane światu aż do momentu oficjalnej premiery. Do niedawna sądziliśmy, że to trudne zadanie dla Japończyków, ale okazuje się, że coraz mniej informacji na temat urządzeń Sony trafia do Internetu. Niemniej jednak pozostał jeszcze jeden ujawniony smartfon do pełnego odkrycia.

Mowa oczywiście o Xperii Z1S, czyli pomniejszonej wersji flagowego modelu ukrywającego się do chwili prezentacji jako Honami. Póki co jedynie Japończycy mogą nabyć taką słuchawkę – tam ukrywa się jako Xperia Z1f. Jednak do Sieci trafiły nowe informacje dotyczące globalnej wersji. Są to przede wszystkim zdjęcia prezentujące wszystkie strony telefonu:

xperia z1s 1 xperia z1s 2 xperia z1s 3 xperia z1s 4

Na jednym z nim można ujrzeć gniazdo do podstawki, w której można zadokować urządzenie podobnie jak Xperię Z1 oraz Z Ultra. Dla przypomnienia, specyfikacja Z1S będzie się różnić w stosunku do Honami tylko i wyłącznie wyświetlaczem (niższa rozdzielczość i mniejsza przekątna).

xperia z1s case

Jednak główną niewiadomą wciąż pozostaje data premiery Xperii Z1S. Mimo wszystko, jeden z producentów dodatkowych obudów na smartfony zaprezentował ochraniacz właśnie na pomniejszoną Z1’kę. Według strony internetowej, ten przedmiot będzie można nabyć już 26. listopada. Tym samym możemy przewidywać, że wtedy Sony oficjalnie przedstawi oczekiwaną przez wielu Xperię Z1S.

 

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.