Mod na Motorolę Xoom umożliwia hosting USB

Newsy

Xoom-USB-540x375

Motorola Xoom co prawda nie ma jeszcze wsysztkich funkcji odblokowanych (oficjalny flash pojawi się na dniach, a możliwość czytania karty SD musi poczekać na update), ale developerzy już wzięli ją w obroty i odblokowują nowe możliwości. Programista o nicku Roebeet umożliwił hosting urzązdeń USB – można więc będzie podpinać pendrive’y pod Xooma i dostać się do znajdujących się tam plików z poziomu tabletu, a także podłączać klawiaturę.
Jednym mankamentem jest konieczność zrootowania urządzenia aby hack zaczął działać. Ponadto jest to raczej ulepszenie dla zaawansowanych użytkowników – wymaga trochę „dłubania” w ustawieniach, a nie każdy chce mieszać w swoim świeżo kupionym tablecie. Niemniej jednak chętnych szczęśliwych posiadaczy Xooma zapraszam tutaj po instrukcje instalacji.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Źródło: XDA


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x