5,5-calowy smartfon z DualSIM? Oto Lenovo Vibe Z

1 minuta czytania
Komentarze
lenovo vibe z dualsim

Chińska firma Lenovo znana jest głównie z posiadania jednej z najpopularniejszych marek laptopów IdeaPad, których stosunek jakości do ceny sprawia, że te urządzenia są wybierane częściej niż konkurencyjne propozycje. Jednak w świecie smartfonów Chińczycy dopiero raczkują, ale w ofercie mają bardzo interesujące słuchawki.

Najlepszym przykładem jest model Vibe Z, o którym już raz pisaliśmy. Jest to urządzenie typu phablet, czyli charakteryzuje się dużym, w tym przypadku 5,5-calowym FullHD, wyświetlaczem. Jednak Lenovo zapowiedziało ciekawą odmianę tego potężnego smartfona. W stosunku do oryginału różni się głównie tym, że mamy możliwość korzystania z dwóch kart MiniSIM jednocześnie (w tym obsługa LTE). Reszta specyfikacji nie uległa zmianie i wciąż wewnątrz obudowy Vibe Z można znaleźć najpotężniejszy układ Qualcomma (Snapdragon 800) oraz aparat od Sony (Exmor RS). Dodatkowo oferowane będą specjalne akcesoria dla tego modelu Lenovo takie jak dedykowana nakładka na obudowę odsłaniająca jedynie fragment wyświetlacza, który informuje o wszelkich powiadomieniach.

lenovo vibe z nakładka

Premiera rynkowa tej słuchawki powinna mieć miejsce już niedługo, ale z początku oczywiście Vibe Z będą mogli dostać rodacy Lenovo, czyli Chińczycy. Dopiero z czasem ten phablet pojawi się w wersji globalnej (z LTE). Niestety, ale nie wiadomo kiedy dokładnie będzie można nabyć tę ostatnią edycję.

Źródło: GSMArena

Motyw