Nowe wersje Cyanogenmoda nie pojawią się na G1 i HTC Magic

Newsy

cyanogen-mod-android-2.2-froyo-g1-htc-dream

Drużyna developerów stojąca za bardzo popularnym ROMem Cyanogen oficjalnie ogłosiła, że nowe wersje modyfikacji nie pojawią się już na HTC Dream (T-Mobile G1, Era G1, Android Dev Phone 1) oraz HTC Magic. Cóż, wydawać by się mogło, że G1, pierwszy telefon z systemem Android – brzydki, toporny, ale dobrze wykonany, funkcjonalny i ze świetną klawiaturą (używam do dziś 🙂 ), wiecznie będzie znajdował nowe ROMy utrzymujące ten leciwy już sprzęt na czasie. Na szczęście nie jest tak, że wraz z odejściem Cyanogena nowe modyfikacje przestaną się już pojawiać – w końcu jest to projekt opensource i jego porty na pewno dalej będą pojawiać się na XDA.
Niemniej jednak, to zdarzenie może oznaczać koniec pewnej ery i przypomnieć fanom tego kultowego telefonu, że jeśli chcą być na bieżąco z Androidem i aplikacjami na niego, pora na zmianę sprzętu.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Źródło: cyanogenmod.com via androidpolice.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x