Grupy kart w Chrome

Tryb ciemny zawitał do Google Chrome. Tak jakby…

Newsy

Google Chrome to obecnie najpopularniejsza przeglądarka na świecie. Święci triumfy zarówno w wersji na komputery osobiste, a także w wersji na smartfony i tablety. Nic więc dziwnego, że Google nieustannie ją usprawnia i wprowadza nowe funkcje, takie jak m.in. „Never Slow Mode”, który opisał niedawno Adam. Tym razem możemy sami przetestować coś, co kiedyś będzie pełnoprawnym ciemnym motywem w Google Chrome.

Google Chrome z ciemnym trybem

Beta Google Chrome na Androida oznaczona numerkiem 73 doczekała się ciemnego trybu, a przynajmniej jego zalążka. Najnowsze aktualizacja zawiera eksperymentalny tryb ciemny, który oczywiście nie jest jeszcze dokończony. Co więcej, do tego wciąż daleka droga. Zresztą, zobaczcie sami:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Najnowsza aktualizacja pokazuje, że gigant z Mountain View poważnie podchodzi do tematu i że tryb ciemny w Google Chrome na Androida jest jednym z jego priorytetów. Jak możecie zobaczyć na powyższych zrzutach ekranu, tryb ciemny w opisywanej przeglądarce działa na chwilę obecną tylko w wyskakujących okienkach, które pojawiają się, gdy użytkownik przytrzyma palec na linku lub obrazku. Nie ulega wątpliwości, że prace wciąż trwają, jednak ciężko oszacować, kiedy wyczekiwana funkcja zawita na dobre do Google Chrome.

Zobacz także: Uważaj, jeśli trzymasz kryptowaluty na swoim smartfonie

Jeśli chcecie przetestować najnowszą wersję Chrome i skorzystać z tego wciąż niedorobionego ciemnego trybu, to musicie posiadać aplikację Chrome beta, którą można pobrać z Google Play. To jednak nie wszystko, bo nowa funkcja wymaga do działania Androida 9 Pie i włączonego „Night mode” w opcjach deweloperskich.

 Źródło: 9to5Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x