Cena i data premiery Motoroli Moto G potwierdzona przed prezentacją

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy
motorola moto g

Już za 2 dni możemy spodziewać się oficjalnej prezentacji drugiej słuchawki Motoroli, której celem jest podbicie rynku w kategorii urządzeń postawionych na średniej półce cenowej. Jeszcze przed premierą stawiane są przed Moto G wielkie nadzieje, co może okazać się prawdą zważywszy na kolejny wyciek informacji dotyczący tej słuchawki.

Wszystko sprowadza się do ujawnionego „niechcący” produktu przez serwis Amazon. Informacja na temat modelu o nazwie kodowej XT1032 zawierała niewiele szczegółów podczas pojawienia się w Sieci, ale najważniejszy element, czyli cena został podany. Moto G na Amazonie będzie można kupić za nieco ponad 800 zł. Data premiery również zbiega się ze wcześniejszymi danymi, czyli 13. listopad. Następnym sklepem, który przedpremierowo ujawnił szczegóły cen Moto G jest brytyjskie Tesco. W tym znanym w Polsce markecie będzie można kupić omawianą Motorolę o 50 zł taniej niż w Amazonie. Obie te ceny wydają się bardzo atrakcyjne zważywszy na oferowane możliwości tańszej Motoroli. W skład podzespołów Moto G wchodzą takie elementy jak 4-rdzeniowy Snapdragon 400, 4,5-calowy wyświetlacz IPS, a wszystkim tym zarządzać ma system Android 4.4 w najnowszej wersji KitKat.

Do potwierdzenia pozostała jeszcze tylko jedna, bardzo istotna plotka. Czy Moto G trafi na inne rynki oprócz Wielkiej Brytanii? Zapewne tak. W takim razie jeżeli cena będzie równie atrakcyjna w Polsce to nie bez powodów możemy ogłosić hit sprzedaży – w szczególności, że z czasem tę Motorolę będzie można kupić jeszcze taniej.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy