lg g flex

Już jutro możemy spodziewać się światowej premiery najnowszego smartfona LG, którego główną cechą jest zakrzywiony wyświetlacz. Omawiany do znudzenia model G Flex może okazać się jednym z najbardziej przełomowych urządzeń firmy toteż Koreańczycy przykładają do niego wielką uwagę.

Tym samym sposobem, im bliżej do danego wydarzenia tym więcej Internet się dowiaduje. Teraz w Sieci znalazł się film promujący wygiętą słuchawkę LG. To w nim zawarte są najważniejsze cechy smartfonu opartego na modelu G2.

Przede wszystkim porównanie „inteligentnego” wygięcia wyświetlacza do proporcjonalnie większych sal kinowych IMAX rzuca się w oczy. Oglądanie filmów na 6-calowym ekranie nie jest najlepszym pomysłem aczkolwiek zdecydowanie przyjemniej to może wyglądać niż w przypadku Galaxy Round. Kolejnymi ujawnionymi elementami razem z filmem są akcesoria, które będą dostępne głównie dla G Flexa. Na pierwszym miejscu jest oczywiście znana z G2, dodatkowo odpowiednio zakrzywiona, osłona na obudowę z charakterystycznym otworem na fragment wyświetlacza. Kolejnym akcesorium jest następna nakładka, której zadaniem jest ochrona samego tyłu urządzenia. Na koniec pozostał pendrive o pojemności 16GB z dwoma rodzajami złączy – microUSB oraz USB.

lg g flex akcesoria

Również LG zaznacza, że ich słuchawka jest elastyczna pokazując możliwość prostowania standardowego wygięcia oraz wspominają o samoregenerujących się plecach urządzenia.

lg g flex prostowanie

Nie pozostało nam nic innego jak oczekiwać jutrzejszych wydarzeń, które bardziej szczegółowo odkryją kolejne informacje dotyczące G Flexa. Dotychczasowo zebrane dane nie pozwalają mówić, że Galaxy Round jest konkurencyjny dla LG.

Źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.