t-mobile promocja

Promocja dla par na Walentynki w T-Mobile

Paweł Maretycz Newsy 10-02-2019

Jak się okazuje walentynki to dobry powód do wszelkiej maści promocji. Nic w tym dziwnego, w końcu chcemy wtedy obdarować ukochaną osobę tym co najlepsze aby pokazać jej swoje uczucia do niej.  Podejście T-Mobile jest zupełnie odmienne od oferowanego przez Orange. W tym przypadku to nie jest prezent dla ukochanej osoby, a coś co para robi razem. Bonus wynika z podpisania dwóch umów. Czy jest to lepsze podejście? To już kwestia indywidualna. Przyjrzyjmy się jednak samej promocji.

Promocja T-Mobile na Walentynki

t-mobile promocja

promocja obejmuje tak na prawdę dwie umowy. W jej ramach dzięki podpisaniu dwóch abonamentów można obniżyć ceny każdego z nich z 80 zł do 70 zł. Daje nam to całkowite obniżenie kosztów o 20 zł miesięcznie. Teoretycznie niewiele, w praktyce przy umowach na 24 miesiące daje to nam 480 zł oszczędności. Oferta obejmuje nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe jak i stacjonarne w Polsce oraz roamingu UE. Podobnie sprawa ma się z SMS i MMS. Operator jednak podkreśla, że dotyczy to tylko standardowego korzystania z telefonu, niestety nie wyjaśnia co rozumie przez ten termin.

Zobacz też: Walentynkowa promocja od Orange dla zakochanych

Pakiet internetowy jest nielimitowany, chociaż i tutaj pojawia się mały haczyk: pełna prędkość jest dostępna tylko przy pierwszych 10 GB, potem prędkość spada do 1 Mb/s. Limit oczywiście jest indywidualny dla każdego numeru. W UE mamy do dyspozycji 1 GB danych, po przekroczeniu którego cena za 1 GB wyniesie 14,91 zł brutto do osiągnięcia limitu 10 GB. Następnie cena za 1 GB danych w roamingu wzrośnie do  31,06 zł brutto. W promocji są dostępne dwa zestawy telefonów. Można kupić dwa egzemplarze Huawei P Smart 2019 za 1 zł lub identyczny zestaw składający się z Samsungów Galaxy J6 Plus, również w cenie 1 zł. Cena za usługę jest przedstawiona razem ze wszystkimi rabatami za zgody marketingowe wynoszącymi łącznie 20 zł. Termin końca promocji nie został zawarty w regulaminie oferty.

Źródło: T-Mobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x