Promocja dla par na Walentynki w T-Mobile

mm Paweł Maretycz Newsy 2019-02-10

Jak się okazuje walentynki to dobry powód do wszelkiej maści promocji. Nic w tym dziwnego, w końcu chcemy wtedy obdarować ukochaną osobę tym co najlepsze aby pokazać jej swoje uczucia do niej.  Podejście T-Mobile jest zupełnie odmienne od oferowanego przez Orange. W tym przypadku to nie jest prezent dla ukochanej osoby, a coś co para robi razem. Bonus wynika z podpisania dwóch umów. Czy jest to lepsze podejście? To już kwestia indywidualna. Przyjrzyjmy się jednak samej promocji.

Promocja T-Mobile na Walentynki

t-mobile promocja

promocja obejmuje tak na prawdę dwie umowy. W jej ramach dzięki podpisaniu dwóch abonamentów można obniżyć ceny każdego z nich z 80 zł do 70 zł. Daje nam to całkowite obniżenie kosztów o 20 zł miesięcznie. Teoretycznie niewiele, w praktyce przy umowach na 24 miesiące daje to nam 480 zł oszczędności. Oferta obejmuje nielimitowane rozmowy na telefony komórkowe jak i stacjonarne w Polsce oraz roamingu UE. Podobnie sprawa ma się z SMS i MMS. Operator jednak podkreśla, że dotyczy to tylko standardowego korzystania z telefonu, niestety nie wyjaśnia co rozumie przez ten termin.

Zobacz też: Walentynkowa promocja od Orange dla zakochanych

Pakiet internetowy jest nielimitowany, chociaż i tutaj pojawia się mały haczyk: pełna prędkość jest dostępna tylko przy pierwszych 10 GB, potem prędkość spada do 1 Mb/s. Limit oczywiście jest indywidualny dla każdego numeru. W UE mamy do dyspozycji 1 GB danych, po przekroczeniu którego cena za 1 GB wyniesie 14,91 zł brutto do osiągnięcia limitu 10 GB. Następnie cena za 1 GB danych w roamingu wzrośnie do  31,06 zł brutto. W promocji są dostępne dwa zestawy telefonów. Można kupić dwa egzemplarze Huawei P Smart 2019 za 1 zł lub identyczny zestaw składający się z Samsungów Galaxy J6 Plus, również w cenie 1 zł. Cena za usługę jest przedstawiona razem ze wszystkimi rabatami za zgody marketingowe wynoszącymi łącznie 20 zł. Termin końca promocji nie został zawarty w regulaminie oferty.

Źródło: T-Mobile • Paweł Kocian

  Ha jestem w t mobile już od nie pa.ietnych czasów, mam wszystko nie limitowane telefon za 1 ( którego nie używam ale akurat wtedy opłacało się to wziac) I płacę 60 zł Więc te oferty są dla mnie śmiesznie wysokie, d….upa A nie okazja

 • Łukasz Jadczak

  Zawsze jak czytam informacje o takiej promocji to nie ogarniam, dlaczego ktoś bierze takie abonamenty. Ja za dwa numery płacę w sumie 38 zł miesięcznie bez umowy na czas określony.

  • Paweł Maretycz

   Podejrzewam, że dla telefonu za 1 zł. Owszem, w przypadku Twojego abonamentu wybierając np. 2 x Galaxy J6 Plus w jakimś sklepie na raty 0% zapłaci się w sumie za abonament na 24 miesiące i dwa telefony 900 zł mniej niż przy tej ofercie. Ale w Twoim abonamencie nie ma telefonu za 1 zł. To nie wynika z głupoty. Po prostu ludzie są podatni na manipulację, a tym właśnie jest marketing – manipulacją. Jedni mniej, inni bardziej ale wszyscy w jakimś stopniu i w jakiś sposób dajemy się w to wciągnąć. Jak i dlaczego? Nie wiem, jestem tylko bloggerem technologicznym a tu potrzeba psychologa.

   • Łukasz Jadczak

    W 100% się z tobą zgadzam to są odpowiednie zabiegi marketingowe na które ludzie się łapią mniej lub bardziej świadomie. Osobiście staram się przeliczać takie oferty.

  • Piotr Zet

   Bo czasem można wyrwać lepszą promocję niż karta + raty nawet 0% w sklepie. Po prostu wystarczy wziąć kalkulator przed podpisaniem umowy i policzyć.x