ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
motorola razr 2019 składany telefon

Motorola RAZR 2019 na filmie – wszyscy chcą tego smartfona!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Nie tak dawno temu do Sieci przedostały się informacje o patencie zdobytym przez Motorolę, pośrednio też przez Lenovo. Zazwyczaj tego typu pomysły są duszone w zarodku i mają za zadanie tylko zablokować konkurencję. Jednak w przypadku Moto RAZR 2019 jest o tyle inaczej, że temat wraca do nas jak bumerang. O ile sama firma w żaden sposób nie komentuje sytuacji, to fani tworzą kolejne wizje tego, jak ten telefon mógłby wyglądać w rzeczywistości. Tym razem w formie smartfona z elastycznym wyświetlaczem.

Moto RAZR 2019 na filmie wygląda zdecydowanie lepiej

Swego czasu przedstawiłem Wam grafiki Moto RAZR 2019 i nie ukrywałem, że taka wizja smartfona nie przypadła mi do gustu ze względu na między innymi wycięcie w wyświetlaczu. Powyższy film też uwzględnia ten element, ale też dodaje możliwość pełnego rozłożenia urządzenia, co już dodaje swego rodzaju sensu. Poza tym skupia się na chociażby sposobie rozkładania urządzenia. Czy to będzie sprawnie działało? Nie wybiegajmy za daleko w przyszłość, ale też pokazanie koncepcji działania systemu pokazuje, że ten projekt jak najbardziej ma sens.

Zobacz też: Redmi wyśmiewa Samsunga, podczas gdy ten cieszy się ze sprzedaży.

Tylko teraz pojawia się pytanie, czy fani, którzy tak bardzo czekają na ten model, faktycznie go kupią? Niby nie jest to nowa odsłona Nokii 3310, która okazała się ciekawostką, a pełnoprawny smartfon, który jest użyteczny. Z pewnością można wiele gdybać, więc po prostu się Was o to zapytam — podoba Wam się ta wizja Moto RAZR 2019? Kupilibyście go? Uwzględniając fakt, że do najtańszych z pewnością nie będzie należał. O ile w ogóle powstanie…

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy