Nie będzie dużej premiery OnePlus na targach MWC?

Kacper Rygielski Newsy 2019-02-09

Wiemy od dłuższego czasu, że OnePlus pracuje zawzięcie nad dwoma dużymi premierami. Kolejnego flagowca z serii, czyli OnePlus 7 oraz nowego smartfona obsługującego technologię 5G. Nadal nie wiadomo jak będzie nazywać się ten drugi i nie ma pewności czy może nie będzie oznaczony modelem 7T. Premiery flagowców OnePlus najczęściej odbywały się od maja do czerwca. Kilka miesięcy później od października do listopada była prezentowana wersja z dopiskiem T. Natomiast niedawno, niespodziewanie w branży zalęgło się od plotek, jakoby OnePlus zaczął przygotowywać zaproszenia na MWC 2019 w Barcelonie i miał wysłać je już do redakcji digit.in.

Co OnePlus zaprezentuje na targach MWC 2019 w Barcelonie?

Wiele portali podłapało temat i zaczęło wymyślać niestworzone historie na temat wielkiej premiery OnePlusa na MWC. Większość podejrzewała premierę smartfona z 5G, niektórzy nawet mówili coś o inteligentnym zegarku od chińskiego producenta. Okazało się to w oczywiście w większości nieprawdą. OnePlus wyjaśnił, że zaproszenie te było na imprezę networkingową. Wszystko ma się odbywać za zamkniętymi drzwiami. To oczywiście nie oznacza, że zaproszeni na nią nie otrzymają jakiś nowych informacji na temat najnowszych premier producenta czy innych ciekawostek.

Zobacz też: OnePlus ogłasza konkurs. Masz szansę zostawić ślad w OxygenOS

Dlatego warto zawsze z dystansem podchodzić do takich informacji, a najlepiej samemu je weryfikować. Na pewno większość została zmylona przez napis na zaproszeniu, który dużo obiecywał. Tak czy siak, nigdy nie można być niczego pewnym, OnePlus może zrobić fanom marki miłą niespodziankę. Czekacie na jakieś nowe urządzenia od tego producenta? Po wyciekach zdjęć 7 wersji flagowca oraz premierach Oppo wydaje się, że nic nie może nas zaskoczyć, ale kto wie.

Źródło: pocketnowx