Konkurs LG! Nagraj video recenzję aplikacji i wygraj nagrody!

Newsy

Mamy przyjemność we współpracy z jednym z największych producentów smartfonów z Androidem – LG – zaprosić Was do udziału w nowym konkursie. Jest on zorganizowany z okazji rosnącej popularności modelu LG Swift PLUS oraz liczby aplikacji na niego dostępnych.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Tych ostatnich jest już ponad 30 tysięcy i ta liczba stale rośnie. Jedne przyciągają nas na dłużej, inne szybko odchodzą w niepamięć. Co decyduje o tym, że dana aplikacja osiąga sukces, a inna nie?

 

 


Zostań video recenzentem aplikacji LG Swift PLUS, poleć coś naprawdę dobrego innym i zrób to jak najlepiej – możesz zdobyć nagrody od LG!

 

 

Co należy zrobić, aby wygrać?

 1. Najpierw zapoznaj się z video recenzjami Android.com.pl trzech świetnych aplikacji:
  1. Test aplikacji vCommunicator 
  2. Test aplikacji Transportoid 
  3. Test aplikacji Program TV 
 2. Następnie nagraj własną recenzję aplikacji na Androida przy użyciu dowolnego telefonu LG. Pamiętaj – to Twoja recenzja, możesz polecać aplikacje, ale jednocześnie odradzać inne, Ty decydujesz o charakterze swojej recenzji! Nie zapomnij dodać w jakim celu najczęściej używasz aplikacji na swoim telefonie.
 3. Ostatnim krokiem będzie wysłanie recenzji na adres e-mail [email protected] – pamiętajcie, aby w mailu zamieścić swoje dane kontaktowe. Wysłanie maila jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu Konkursu.
  1. Po zaakceptowaniu recenzji przez moderatora otrzymasz swój unikalny link do recenzji zamieszczonej w serwisie YouTube.com
  2. Postaraj się też o to, by Twoja recenzja miała jak największą liczbę wyświetleń, będzie to brane pod uwagę przy ocenieniu Twojej pracy.
  3. Autorzy najlepszych video recenzji otrzymają zestawy akcesoriów telefonicznych od LG.

Śpiesz się! Konkurs kończy się 20 marca 2011 roku. Tutaj znajdziecie oficjalną stronę zabawy.

 

Osoby bezpośrednio związane z organizatorem, a także administracja Android.com.pl, nie mogą brać udziału w konkursie. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x