Nie tylko Xperia XZ4. Sony pracuje jeszcze nad innym flagowcem

Kacper Kościański Newsy 2019-02-07

Niedawno w internecie wylądowały zdjęcia ukazujące wygląd Xperii XZ4, która od razu wzbudziła w wielu zainteresowanie. Nie ma co się dziwić, bo ta konstrukcja naprawdę wyróżnia się w obozie Sony. Wczoraj na renderach zagościła także Xperia XA3, czyli urządzenie ze średniej półki, które można na chwilę obecną nazwać „najbardziej bezramkowym smartfonem od Sony”. Japończycy definitywnie nie próżnują, bo prócz wspomnianej Xperii XZ4 wygląda na to, że pracują także nad innym flagowcem. Nie, także nie mam tutaj na myśli Xperii N1 ani N1 Premium.

Sony pracuje nad kolejnym flagowcem i wcale nie chodzi o Xperię XZ4

Flagowa Xperia XZ4 zostanie zaprezentowana na nadchodzących targach MWC, które odbędą się już 25 lutego bieżącego roku. Najnowszy przeciek sugeruje jednak, że gigant tworzy kolejny sztandarowy smartfon. Zobaczcie sami:

Na powyższym zrzucie ekranu można dostrzec nowe modele smartfonów Sony, nad którymi najprawdopodobniej trwają już prace. Mimo że nazwy modelu różnią się od siebie, to wygląda jednak na to, że nie są to „modele”, a „model”. Otóż w przypadku Sony pierwsza cyfra w nazwie modelu oznacza klasę urządzenia i liczbę kart SIM – 8 to flagowiec, 9 to flagowiec dual-SIM, 3 to średnia półka, a 4 to średnia półka z dual-SIM.

Zobacz także: Promocja Spotify – aż 60 dni abonamentu Premium za darmo

Idąc więc tym tropem, J9110 jest wersją Dual-SIM modelu J8110. Z kolei model J8170 to także najprawdopodobniej ten sam smartfon, tylko przeznaczony na inny rynek. W przeciwieństwie do Xperii XZ4 i Xperii XA3, opisywane tajemnicze urządzenie najprawdopodobniej będzie miało „bardziej standardowy” ekran o proporcjach 18:9, co sugeruje rozdzielczość (2880×1440 px). Data premiery tego sprzętu oczywiście nie jest jeszcze znana.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x