Sony xperia xz4

Nie tylko Xperia XZ4. Sony pracuje jeszcze nad innym flagowcem

Newsy

Niedawno w internecie wylądowały zdjęcia ukazujące wygląd Xperii XZ4, która od razu wzbudziła w wielu zainteresowanie. Nie ma co się dziwić, bo ta konstrukcja naprawdę wyróżnia się w obozie Sony. Wczoraj na renderach zagościła także Xperia XA3, czyli urządzenie ze średniej półki, które można na chwilę obecną nazwać „najbardziej bezramkowym smartfonem od Sony”. Japończycy definitywnie nie próżnują, bo prócz wspomnianej Xperii XZ4 wygląda na to, że pracują także nad innym flagowcem. Nie, także nie mam tutaj na myśli Xperii N1 ani N1 Premium.

Sony pracuje nad kolejnym flagowcem i wcale nie chodzi o Xperię XZ4

Flagowa Xperia XZ4 zostanie zaprezentowana na nadchodzących targach MWC, które odbędą się już 25 lutego bieżącego roku. Najnowszy przeciek sugeruje jednak, że gigant tworzy kolejny sztandarowy smartfon. Zobaczcie sami:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Na powyższym zrzucie ekranu można dostrzec nowe modele smartfonów Sony, nad którymi najprawdopodobniej trwają już prace. Mimo że nazwy modelu różnią się od siebie, to wygląda jednak na to, że nie są to „modele”, a „model”. Otóż w przypadku Sony pierwsza cyfra w nazwie modelu oznacza klasę urządzenia i liczbę kart SIM – 8 to flagowiec, 9 to flagowiec dual-SIM, 3 to średnia półka, a 4 to średnia półka z dual-SIM.

Zobacz także: Promocja Spotify – aż 60 dni abonamentu Premium za darmo

Idąc więc tym tropem, J9110 jest wersją Dual-SIM modelu J8110. Z kolei model J8170 to także najprawdopodobniej ten sam smartfon, tylko przeznaczony na inny rynek. W przeciwieństwie do Xperii XZ4 i Xperii XA3, opisywane tajemnicze urządzenie najprawdopodobniej będzie miało „bardziej standardowy” ekran o proporcjach 18:9, co sugeruje rozdzielczość (2880×1440 px). Data premiery tego sprzętu oczywiście nie jest jeszcze znana.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x