Oppo N1 w edycji CyanogenMod już w grudniu

Newsy

oppo n1

Wspominaliśmy stosunkowo niedawno o zbliżającym się projekcie firmy Cyanogen Inc. stworzonym przy współpracy z Oppo na bazie ich modelu N1. Niedługo musieliśmy czekać, aż korporacja postanowi zaprezentować specjalną edycję słuchawki, która szczyci się swoimi wyjątkowymi zdolnościami.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Chińska firma Oppo ogłosiła, że niedługo pojawi się specjalna odsłona N1 stworzona w głównej mierze przy współpracy z Cyanogen Inc. Tym samym powstał smartfon, który w stosunku do pierwowzoru różni się przede wszystkim tym, że po wyjęciu z pudełka i włączeniu urządzenia ujrzymy system CyanogenMod. Ten z kolei został przystosowany w każdym calu do obsługi wszelkich nowinek zamieszczonych w N1, między innymi: O-Touch, O-Click, obracany aparat i inne. Dodatkowo nowa wersja systemu będzie czerpała wiele z Color OS, czyli systemu na bazie Androida stworzonego przez Oppo.

oppo n1 cyanogenmod pudelko

Kolejne zmiany nie tyczą się już samego urządzenia, a opakowania i tego co w nim znajdziemy razem ze słuchawką. Przede wszystkim pudełko będzie okraszone odpowiednimi znakami towarowymi, a wewnątrz zostaną schowane naklejki i osłona na telefon. Obie te rzeczy będą posiadały loga maskotek obu firmy, czyli Cid i Ollie.

Zgodnie z tytułem, specjalna edycja Oppo N1 pojawi się na rynku już za miesiąc, w grudniu. Tym samym będziemy mieć do czynienia z pierwszym smartfonem z preinstalowanym standardowo systemem CyanogenMod.

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x