oppo n1

Wspominaliśmy stosunkowo niedawno o zbliżającym się projekcie firmy Cyanogen Inc. stworzonym przy współpracy z Oppo na bazie ich modelu N1. Niedługo musieliśmy czekać, aż korporacja postanowi zaprezentować specjalną edycję słuchawki, która szczyci się swoimi wyjątkowymi zdolnościami.

Chińska firma Oppo ogłosiła, że niedługo pojawi się specjalna odsłona N1 stworzona w głównej mierze przy współpracy z Cyanogen Inc. Tym samym powstał smartfon, który w stosunku do pierwowzoru różni się przede wszystkim tym, że po wyjęciu z pudełka i włączeniu urządzenia ujrzymy system CyanogenMod. Ten z kolei został przystosowany w każdym calu do obsługi wszelkich nowinek zamieszczonych w N1, między innymi: O-Touch, O-Click, obracany aparat i inne. Dodatkowo nowa wersja systemu będzie czerpała wiele z Color OS, czyli systemu na bazie Androida stworzonego przez Oppo.

oppo n1 cyanogenmod pudelko

Kolejne zmiany nie tyczą się już samego urządzenia, a opakowania i tego co w nim znajdziemy razem ze słuchawką. Przede wszystkim pudełko będzie okraszone odpowiednimi znakami towarowymi, a wewnątrz zostaną schowane naklejki i osłona na telefon. Obie te rzeczy będą posiadały loga maskotek obu firmy, czyli Cid i Ollie.

Zgodnie z tytułem, specjalna edycja Oppo N1 pojawi się na rynku już za miesiąc, w grudniu. Tym samym będziemy mieć do czynienia z pierwszym smartfonem z preinstalowanym standardowo systemem CyanogenMod.

Źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.