Tajemniczy model Samsunga przemknął przez FCC

Newsy

Samsung-SM-G7102

Po raz kolejny przyjdzie nam się zmierzyć z danymi uzyskanymi dzięki obowiązkowym testom telefonów komórkowych w Federalnej Komisji Łączności (FCC) w Stanach Zjednoczonych. Tym razem do gry wchodzi Samsung z nieznanym społeczeństwu modelem oznaczonym jako SM-G7102.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Według dokumentacji FCC, ta słuchawka nie będzie jednym z topowych modeli firmy. Świadczy o tym chociażby rozdzielczość obrazu, którą prezentować ma wyświetlacz o rozmiarze 5,25-cali. Widząc tak dużą przekątna moglibyśmy spodziewać się FullHD, ale w tym Samsungu będzie to jedynie 720p. Dodatkowo wymiary całego urządzenia wynoszące 75,1×147 mm (szerokość x wysokość) pokazują, że SM-G7102 będzie niewiele mniejszy od Note’a 3, który posiada znacznie większy wyświetlacz. W znanej nam części specyfikacji znalazł się punkt, który jednoznacznie stwierdza obsługę DualSIM. Oprócz tego, do pewnych danych można dołączyć system, który będzie instalowany na tej słuchawce. Jest nim Android w wersji 4.3 Jelly Bean.

Zbierając to wszystko w jedną, schludną całość to możemy dojść do wniosku, że mamy do czynienia z tańszą wersją wspomnianego wcześniej Galaxy Note 3. Czyżby Samsung planował wypuścić Note’a 3 Mini w wersji Dual SIM? Równie dobrze może to być kolejna odmiana Galaxy Mega lub cokolwiek innego. Pozostaje nam już tylko czekać do premiery albo kolejnych ujawnionych dokumentów.

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x