Samsung Galaxy Round pojawia się w USA wraz ze swoją ceną

Newsy

samsung galaxy round

Świat poznał już dwa zakrzywione smartfony koreańskiej produkcji. Jeden od LG o nazwie G Flex oraz drugi Samsunga – Galaxy Round. Początkowe informacje wskazywało na to, ze oba będą dostępne w sprzedaży tylko i wyłącznie na swoim rodzimym rynku. Jednak ostatnie dane wskazują zmianę planów.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wszystko sprowadza się głównie do ograniczeń produkcyjnych obu firm, których fabryki nie są w stanie zapewnić światu dostępności wygiętych smartfonów w odpowiedniej ilości. Niemniej jednak osoby z LG sugerują, że G Flex niedługo może mieć swoją światową premierę, co oznacza, że być może i w Polsce pojawi się ta słuchawka. Z kolei Samsung nic nie wspominał o możliwości sprzedaży Galaxy Round poza granicami Korei. Mimo wszystko nieoficjalnie Amerykanie mogą już kupić ten model. Wszystko to za sprawą sklepów internetowych, na których pojawiają się pojedyncze sztuki zakrzywionego Samsunga. Ceny Galaxy Round w nich osiągają jednak sporą wartość wynoszącą blisko 3 800 zł.

Niestety, ale nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy to wysoka cena czy też nie, gdyż nie wiemy ile kosztuje główny i jedyny konkurent, czyli G Flex. Wracając do Galax Round to jest on znacznie droższy od swojego pierwowzoru – uważacie, że warto dopłacać?

Źródło: The Droid Guy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x