Samsung Galaxy Round pojawia się w USA wraz ze swoją ceną

Newsy

samsung galaxy round

Świat poznał już dwa zakrzywione smartfony koreańskiej produkcji. Jeden od LG o nazwie G Flex oraz drugi Samsunga – Galaxy Round. Początkowe informacje wskazywało na to, ze oba będą dostępne w sprzedaży tylko i wyłącznie na swoim rodzimym rynku. Jednak ostatnie dane wskazują zmianę planów.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Wszystko sprowadza się głównie do ograniczeń produkcyjnych obu firm, których fabryki nie są w stanie zapewnić światu dostępności wygiętych smartfonów w odpowiedniej ilości. Niemniej jednak osoby z LG sugerują, że G Flex niedługo może mieć swoją światową premierę, co oznacza, że być może i w Polsce pojawi się ta słuchawka. Z kolei Samsung nic nie wspominał o możliwości sprzedaży Galaxy Round poza granicami Korei. Mimo wszystko nieoficjalnie Amerykanie mogą już kupić ten model. Wszystko to za sprawą sklepów internetowych, na których pojawiają się pojedyncze sztuki zakrzywionego Samsunga. Ceny Galaxy Round w nich osiągają jednak sporą wartość wynoszącą blisko 3 800 zł.

Niestety, ale nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy to wysoka cena czy też nie, gdyż nie wiemy ile kosztuje główny i jedyny konkurent, czyli G Flex. Wracając do Galax Round to jest on znacznie droższy od swojego pierwowzoru – uważacie, że warto dopłacać?

Źródło: The Droid Guy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x