ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC M8 pojawia się na zdjęciach – zbliża się następca One

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
htc m8

HTC One jest jednym z najbardziej dopracowanych produktów tajwańskiej firmy. Nie dziwi więc fakt, że zyskał on sobie rzeszę wielbicieli, a design urządzenia do dzisiaj wykorzystywany jest w kolejnych słuchawkach producenta. Jednak nic nie jest wiecznie świeże i zbliża się następca One.

Pisaliśmy już o nim w przypadku wyjawienia informacji, że M8 dostanie kolejną wersję nakładki Sense w wersji 6.0. Tym samym została wyjawiona nazwa kodowa, którą można prosto zapamiętać jako „kolega/znajomy”. Jednak tym razem do Sieci wyciekły prawdopodobne zdjęcia nadchodzącego kolejnego flagowego modelu HTC. Jak możecie zauważyć na zdjęciu z początku newsa, design One wciąż jest wyraźny i szykuje się kolejna interesująca wizualnie słuchawka. Niemniej jednak jest w niej jeden element, który może być wyróżnikiem M8. Jest to otwór nad okiem aparatu, którego przeznaczeniem będzie najprawdopodobniej miejsce na czytnik linii papilarnych znany z One Max. Jednak jego umiejscowienie i rozmiar sprawiają pewne wątpliwości i równie dobrze HTC może szykować kolejną niespodziankę. Reszta specyfikacji, która jest często podawana to tylko czyste domysły. Wśród niej muszą się oczywiście znaleźć najlepsze podzespoły jeżeli Tajwańczycy nie planują oszczędzać, czyli: Snapdragon 800 oraz 2 lub nawet 3GB RAM. Także wśród plotek pojawia się wzmianka o 5/5,2-calowym wyświetlaczu prezentującym obraz w rozdzielczości 2K (2048×1080).

Premiera HTC M8? Z pewnością będzie ona miała miejsce w przyszłym roku. Pierwsze możliwe okazje? Targi Consumer Electronics Show w styczniu oraz Mobile World Congress w lutym.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy