Spotify ukryj piosenkę

Nowa promocja Spotify Premium. Aż 60 dni abonamentu za darmo!

Newsy

Spotify to obecnie największy i najpopularniejszy muzyczny serwis streamingowy, jednak po piętach wyraźnie depcze mu Apple Music. Mimo wszystko usługa giganta z Cupertino musi przejść jeszcze przynajmniej kilkuletnią drogę, by wskoczyć na miejsce tytułowego serwisu. Oczywiście nawet po kilku latach nie ma gwarancji, że rzeczywiście tak będzie. W przeciwieństwie do Apple Music, Spotify bardzo często organizuje różnorodne promocje, dzięki którym zdobywa nowych subskrybentów. Tym razem przygotowano świetną ofertę na Walentynki.

60 dni Spotify Premium za darmo na Walentynki

spotify premium za darmo

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Dotychczas każdy, kto zdecydował się wypróbować Spotify Premium mógł to zrobić całkowicie za darmo przez 30 dni. Teraz jednak z okazji nadchodzących Walentynek, Spotify przygotowało promocję, w której można przetestować abonament przez aż 60 dni, czyli 2 miesiące. Niestety, ale oferta jest dostępna tylko dla nowych użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie korzystali ze Spotify Premium. Aby wziąć udział w promocji trzeba zalogować się na swoje konto na stronie Walentynkowej oferty (klikając przycisk „GET 60 DAYS FREE”).

Zobacz także: Xbox Live na systemach mobilnych i Nintendo Switch

Promocja oficjalnie wystartowała w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, lecz według licznych komentarzy Polacy nie mają problemu ze skorzystaniem z niej. Jeśli jeszcze nie sprawdzaliście opisywanego serwisu, to zdecydowanie warto dać mu szansę. Tym bardziej teraz, kiedy możemy testować go aż dwa razy dłużej niż zwykle.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x