GOCLEVER prezentuje smartfon Insignia 5 z ogromną baterią 4000 mAh

1 minuta czytania
Komentarze
GOCLEVER_INSIGNIA_5_front

Oferta urządzeń GOCLEVER poszerzyła się ostatnio o nowy smartfon Insignia 5, oferujący bardzo przyzwoite podzespoły w rozsądnej cenie. Elementem wyróżniającym jest tutaj pięciocalowy ekran IPS o rozdzielczości 720p (1280×720), rzadko spotykany w urządzeniach z podobnej półki. Kolejną rzeczą, która zwraca na siebie uwagę w Insigni 5 jest fakt, że wraz z urządzeniem otrzymujemy w zestawie dwie baterie, o pojemności wynoszącej odpowiednio 2000 mAh oraz 4000 mAh – używanie większego ogniwa będzie wiązało się z pogrubieniem całego smartfona, jednak jest to bardzo ciekawa opcja dla wszystkich szukających urządzenia zdolnego wytrzymać długi czas na jednym ładowaniu.

Dobry balans między energooszczędnością a wydajnością powinien zapewnić czterordzeniowy procesor Cortex-A7 o taktowaniu 1,5 GHz, wspierany przez 1 GB RAM. Oprócz tego znajdziemy też aparat 8 MPx z tyłu oraz 2 MPx z przodu, obsługę dwóch kart SIM, moduł WiFi, Bluetooth, GPS oraz radio FM. Całością zarządza Android 4.2 Jelly Bean.

GOCLEVER Insignia 5 trafi do sprzedaży w wyjściowej cenie 749 zł, a oprócz tego będzie można go spersonalizować przez dokupienie tylnej klapki w jednym z trzech żywych kolorów. Co więcej, pierwsze 400 sztuk zakupionych w sklepach X-KOM oraz Tanio.net otrzyma voucher pozwalający zamówić folię na obudowę, którą będziemy mogli wyposażyć w dowolną grafikę.

GOCLEVER_INSIGNIA_5_backpanels

Motyw