zte grand s flex

W ostatnim czasie ZTE coraz częściej prezentuje nowe słuchawki, które mają podbić serca sporej grupie osób na Starym Kontynencie. Tym samym są to tanie telefony, których główną rolą jest zostaniem bestsellerem w ofertach operatorów. Teraz dołącza kolejny zawodnik mający pomóc Chińczykom w spięciu się po szczeblu popularności.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Grand S Flex swoją nazwą może mylić. Nie jest to konkurent G Flex i nie ma nic wspólnego z zaprezentowanymi niedawno elastycznymi smartfonami. Jest to kolejna stosunkowo tania słuchawka, której design może się podobać dzięki swojej eleganckiej prostocie. Wewnątrz tego urządzenia ZTE znajdziemy dwurdzeniowy procesor taktowany częstotliwością 1,2GHz. Pamięć operacyjna została ograniczona do 1GB, a użytkownik ma do dyspozycji 16GB na swoje pliki. Aparat ma już tradycyjne możliwości i robi zdjęcia w rozdzielczości do 8MPx – w razie zmniejszonej ilości światła do pomocy została zamontowana dioda LED. Całość jest obsługiwana przez system Android 4.1 Jelly Bean na 5-calowym wyświetlaczu prezentującym obraz w rozdzielczości 720p.

ZTE Grand S Flex jest już dostępny na Starym Kontynencie w Czechach, Hiszpanii i Słowacji. Niedługo jednak powinien pojawić się w Niemczech, Finlandii oraz w Polsce. Najprawdopodobniej powinniśmy się już spodziewać reklam telewizyjnych operatorów z udziałem tej słuchawki.

źródło: GSMArena

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.