ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowe zdjęcia Vivo Xplay 3S – premiera coraz bliżej

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
vivo xplay 3s

Vivo jest mało znaną na świecie chińską firmą, o której w ostatnim czasie jest coraz głośniej. Wszystko to za sprawą nadchodzącego smartfonu należącego do kategorii phabletów Xplay 3S, który pokona kolejny krok milowy w rozwoju mobilnych technologii za sprawą swojego wyświetlacza.

Główną cechą chińskiego produktu będzie ekran, który przekroczy wartość 500 pikseli na cal. Dokładnie natężenie to wyniesie 515ppi. Skoro to phablet to osiągnięcie takiej wartości przy 5,7-calowym wyświetlaczu oznacza nic innego jak rozdzielczość 2K (2560×1440). Vivo chwali się, że piksele w tym modelu można ujrzeć jedynie pod mikroskopem:

vivo xplay 3s mikroskop

Pozostała specyfikacja Xplay 3S również nie należy do low-endów czy też średniaków. Spośród podzespołów należy wymienić układ Snapdragon 800 i już wiadomo, że będzie to wydajne urządzenie. Z pewnością nie najwydajniejsze, gdyż prezentowany obraz swoją moc obliczeniową czerpie. Zdjęcie z początku newsa wskazuje na to, że nowy chiński produkt zostanie okraszony metalową obudową.

Termin prezentacji tej słuchawki nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, ale wszystkie znaki na Ziemi i niebie wskazują na to, że w grudniu Vivo przedstawi światu Xplay 3S. Tym samym będzie to pierwszy smartfon, który przekroczy barierę 500 punktów na cal prezentowanych przez wyświetlacz.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy