Nowe zdjęcia Vivo Xplay 3S – premiera coraz bliżej

Newsy

vivo xplay 3s

Vivo jest mało znaną na świecie chińską firmą, o której w ostatnim czasie jest coraz głośniej. Wszystko to za sprawą nadchodzącego smartfonu należącego do kategorii phabletów Xplay 3S, który pokona kolejny krok milowy w rozwoju mobilnych technologii za sprawą swojego wyświetlacza.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Główną cechą chińskiego produktu będzie ekran, który przekroczy wartość 500 pikseli na cal. Dokładnie natężenie to wyniesie 515ppi. Skoro to phablet to osiągnięcie takiej wartości przy 5,7-calowym wyświetlaczu oznacza nic innego jak rozdzielczość 2K (2560×1440). Vivo chwali się, że piksele w tym modelu można ujrzeć jedynie pod mikroskopem:

vivo xplay 3s mikroskop

Pozostała specyfikacja Xplay 3S również nie należy do low-endów czy też średniaków. Spośród podzespołów należy wymienić układ Snapdragon 800 i już wiadomo, że będzie to wydajne urządzenie. Z pewnością nie najwydajniejsze, gdyż prezentowany obraz swoją moc obliczeniową czerpie. Zdjęcie z początku newsa wskazuje na to, że nowy chiński produkt zostanie okraszony metalową obudową.

Termin prezentacji tej słuchawki nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, ale wszystkie znaki na Ziemi i niebie wskazują na to, że w grudniu Vivo przedstawi światu Xplay 3S. Tym samym będzie to pierwszy smartfon, który przekroczy barierę 500 punktów na cal prezentowanych przez wyświetlacz.

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x