OnePlus ogłasza konkurs. Masz szansę zostawić ślad w OxygenOS

Kacper Kościański Newsy 2019-02-04

OnePlus to firma, która znana jest lub według niektórych, była, ze świetnego podejścia do użytkowników swoich urządzeń. Producent nierzadko wprowadzał do swojej nakładki funkcje, o które prosiła społeczność. Tym razem OnePlus ogłosił konkurs, w którym zwycięzcy będą mogli zostawić swój ślad w nakładce OxygenOS.

Konkurs OnePlus, który wymaga kreatywności

oxygen os

Jak już wspomniałem, OnePlus właśnie ogłosił swój nowy konkurs. Nie polega on na żadnej losowości, bo zadaniem uczestników jest wymyślenie nowej funkcji OxygenOS. Zwycięska propozycja zostanie zaimplementowana w nowej wersji wspomnianej nakładki. Z kolei zwycięzca (wraz z wymyśloną przez niego funkcją) zostanie wyłoniony podczas premiery nowego smartfona OnePlus. Aby wziąć udział w konkursie trzeba oczywiście mieć dobry pomysł, a następnie opublikować go w specjalnym temacie na forum OnePlus. Zgłoszenia są przyjmowane do 22 lutego bieżącego roku.

Zobacz także: Apple przeprasza za błąd w FaceTime i obiecuje jego naprawę

Przejdźmy do tego, co wszyscy lubią najbardziej. Mowa oczywiście o nagrodach. Otóż zwycięzca prócz chwały i chwilowego rozgłosu otrzyma całkowicie nowy smartfon firmy (OnePlus 7) oraz wejściówkę na jego premierę (oczywiście OnePlus zapłaci za przelot). Jeśli chcecie spróbować swoich sił, to polecam najpierw zapoznać się z krótkim poradnikiem co do publikowania pomysłu na nową funkcję. Najlepszy pomysł zostanie wybrany w połowie marca, a programiści od razu zaczną pracę nad jego wdrożeniem.

Źródło: androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x