Motorola Moto G zostanie zaprezentowana już 13. listopada

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy
Screen-Shot-2013-06-26-at-12.33.42-PM

Motorola nie ma zbyt wielu modeli w swoim wachlarzu smartfonów. Po przejęciu firmy przez Google liczono na ogromny wzrost zainteresowaniem tej pierwszej, ale jest to niemożliwe przez wszelkie narzucane ograniczenia, które głównie sprowadzają się do dostępności Moto X wyłącznie w Stanach Zjednoczonych.

Tę sytuację może zmienić Moto G, o której już zdarzyło nam się pisać wcześniej dzięki ujawnionej świątecznej karcie promocyjnej. Dodatkowo mogliśmy poznać przybliżoną datę premiery tego modelu. Jednak dzisiaj Motorola zaprosiła zainteresowanych na konferencję, której głównym tematem będzie właśnie prezentacja „średniaka” od amerykańskiej firmy. Całe wydarzenie odbędzie się już 13. listopada i to wtedy poznamy najprawdopodobniej jeden z najbardziej opłacalnych smartfonów. Dla przypomnienia, dane techniczne Moto G wyglądają następująco:

  • 4-rdzeniowy procesor Qualcomma taktowany rdzeniem o częstotliwości 1,2GHz;
  • 4,5-calowy wyświetlacz 720p (cały przód pokryty warstwą Gorilla Glass);
  • 8GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • aparaty: główny 5MPx (filmy w 720p), przód 1,3MPx.

Mogłoby się wydawać, że ten model dostąpi zaszczytu posiadania systemu Android 4.4 KitKat od razu po wyjęciu z pudełka. Niestety, ale istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że z początku do czynienia będziemy mieli ze znanym nam dobrze Jelly Bean.

Najważniejszym jednak elementem dotyczącym Moto G jest jego dostępność – według wszelkich plotek to tę słuchawkę będzie można kupić na wielu rynkach, nie tylko w USA. Również cena może zagrozić konkurencji, gdyż najprawdopodobniej nie przekroczy ona 800 zł.

motorola moto g zapowiedz

źródło: Phone Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy