Motorola Moto G zostanie zaprezentowana już 13. listopada

Newsy

Screen-Shot-2013-06-26-at-12.33.42-PM

Motorola nie ma zbyt wielu modeli w swoim wachlarzu smartfonów. Po przejęciu firmy przez Google liczono na ogromny wzrost zainteresowaniem tej pierwszej, ale jest to niemożliwe przez wszelkie narzucane ograniczenia, które głównie sprowadzają się do dostępności Moto X wyłącznie w Stanach Zjednoczonych.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Tę sytuację może zmienić Moto G, o której już zdarzyło nam się pisać wcześniej dzięki ujawnionej świątecznej karcie promocyjnej. Dodatkowo mogliśmy poznać przybliżoną datę premiery tego modelu. Jednak dzisiaj Motorola zaprosiła zainteresowanych na konferencję, której głównym tematem będzie właśnie prezentacja „średniaka” od amerykańskiej firmy. Całe wydarzenie odbędzie się już 13. listopada i to wtedy poznamy najprawdopodobniej jeden z najbardziej opłacalnych smartfonów. Dla przypomnienia, dane techniczne Moto G wyglądają następująco:

  • 4-rdzeniowy procesor Qualcomma taktowany rdzeniem o częstotliwości 1,2GHz;
  • 4,5-calowy wyświetlacz 720p (cały przód pokryty warstwą Gorilla Glass);
  • 8GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • aparaty: główny 5MPx (filmy w 720p), przód 1,3MPx.

Mogłoby się wydawać, że ten model dostąpi zaszczytu posiadania systemu Android 4.4 KitKat od razu po wyjęciu z pudełka. Niestety, ale istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że z początku do czynienia będziemy mieli ze znanym nam dobrze Jelly Bean.

Najważniejszym jednak elementem dotyczącym Moto G jest jego dostępność – według wszelkich plotek to tę słuchawkę będzie można kupić na wielu rynkach, nie tylko w USA. Również cena może zagrozić konkurencji, gdyż najprawdopodobniej nie przekroczy ona 800 zł.

motorola moto g zapowiedz

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x