thumb_550_htc-wildfire-s-1

Smartfony marki HTC mają to do siebie, że samemu można wiele na nich zdziałać, jeśli chodzi o aktualizację systemu. Na przykład taki HTC Magic oficajlnie swoją karierę zakończył na Androidzie 1.5 z Sense UI, choć absolutnie nic nie stało na przeszkodzie, by otrzymał Androida 2.1 z Sense UI, tak jak HTC Hero. I rzeczywiście, kanadyjska sieć ROGERS wspólnie z HTC postarała się o 2.1 dla tamtejszych Magików i chwilę później wszyscy mogli cieszyć się tym systemem, samodzielnie wgrywając go na swoje zrootowane telefony.

Podobnie jest praktycznie ze wszystkimi modelami od HTC i właśnie dlatego powinna wielu ucieszyć informacja, że w sieci pojawił się dump systemu z HTC Wildfire S. Jest to jak wiadomo Gingerbread 2.3.2 wraz z najnowszą nakładką Sense UI 2.1. Źródło znajduje się oczywiście na XDA i przeczucie mówi nam, że być może już niedługo uda się system przeportować na kolejne urządzenia. Właściciele smartfonów takich jak Desire, Desire HD czy Z muszą jednak poczekać aż pojawi się dump systemu z HTC Desire S.

Wszystko wskazuje na to, że Ci, którzy zechcą zaktualizować swoje telefony, zrobią to wcześniej, przed pojawieniem się oficjalnej aktualizacji od HTC. Jak zwykle zresztą.

źródło: androidcentral.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Dul

Lubię Androida, mobilne technologie, dobre gry i rower. Nie pochłaniam kawy, ponoć mało śpię.