Tablet Google Nexus 8 ujawniony na stronie Androida?

Newsy

lg nexus 8 g pad 8.3

Mogłoby się wydawać, że Google ostatnio obrało nową taktykę nakierowywania Internautów na odkrywanie swoich nadchodzących urządzeń. Zaczęło się od Nexusa 5, który pojawił się na filmie promocyjnym wydanym z okazji ogłoszenia nazwy dla nowej wersji systemu Android 4.4, czyli KitKata.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Teraz strona Android.com zdaje się prezentować kolejne urządzenie z rodziny Nexus. Jest nim tablet, który do złudzenia przypomina LG G Pada 8.3. Już wcześniej informowaliśmy Was o możliwości odświeżenia tego tabletu, którego to odmiana mogłaby uchodzić za Nexusa 8. Na to też nakierowywała pomyślna certyfikacja Bluetooth urządzenia LG, który swą nazwą kodową uchodził właśnie za inną wersję G Pada 8.3. Podobnie jak w przypadku Nexusa 5 na filmie, tak i teraz Google nie wydaje żadnego komentarza w tej sprawie toteż nie należy spodziewać się, że wcześniej niż przed możliwą premierą Nexusa 8, firma z Mountain View wyda jakieś informacje o nadchodzącym 8-calowym tablecie.

Jednak w całej sprawie znajduje się kilka niepewności. Po co Google miałoby tworzyć tego typu urządzenie skoro niedawno zaprezentowano odświeżoną wersję 7-calowego urządzenia. Różnica 2,5 centymetrów nie wydaje się zbyt ogromna, aby mogła stawić znaczącą różnicę przy wyborze tabletu sygnowanego logiem Nexusa.

źródło: The Droid Guy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x