Ciężko zebrać w takiej chwili myśli, ale postaramy się moment ochłonąć i przekazać Wam najważniejszą informację dzisiejszego dnia. Na naszym forum ukazał się bowiem oficjalny Gingerbread dla Samsunga Galaxy S. To z pewnością niesamowita chwila, ponieważ jest to pierwszy wyciek oficjalnej wersji Androida 2.3 na ten model. Autorem całego zamieszania jest użytkownik naszego forum o nicku goofoos, który sobie tylko znanymi metodami posiadł tę wersję systemu. Jako posiadacz Samsunga Galaxy S serdecznie mu za to dziękuję w imieniu swoim i całej społeczności skupionej wokół tego telefonu.

Co do ROMu, to można go pobrać stąd. Oczywiście wszystko robicie na właśną odpowiedzialność. Za kilkadziesiąt minut opiszę jak spisuje się telefon po wrzuceniu najnowszego Androida. Jak na razie niewiele wiadomo o  tej wersji systemu, została ona oznaczona dość dziwnym jak na Samsunga symbolem „XWJV1”. Więcej możecie przeczytać na naszym forum

ENGLISH VERSION:

We have a great pleasure to introduce you the unique version of Gingerbread for Samsung Galaxy S. This verison of Android OS is said to be the official one. You can download the ROM here. We would like to thank goofoos (one of our forum members) who published the OS Version on our forum. Android is said to be the 2.3 version and it is signed as „XWJV1”, which is a little bit strange according to previous versions of Galaxy S ROMs. Remember, you do everything at your own risk. You can submit a question here, in our english-speaking part of forum.

(Jeśli ktoś ma jakieś uwagi do angielskiej wersji to proszę zgłaszać je w komentarzu – natychmiastowo ją poprawię). 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz