Oto akumulator LG G8 ThinQ – jest lepiej, ale czy dobrze?

Łukasz Pająk Newsy 2019-02-02

Dotychczasowe informacje, jakie poznaliśmy na temat LG G8 ThinQ, potrafią wzbudzać mieszane uczucia. Można odnieść wrażenie, że Koreańczycy celowo chcą już uśmiercić tę serię. W końcu na MWC ma pojawić się też V50 ThinQ z 5G. Niemniej skupmy się na tym pierwszym modelu, który w Sieci ujawnia się w kolejnych aspektach. Tym razem poznaliśmy akumulator, który zagości wewnątrz tego smartfona. Patrząc na konserwatywne podejście firmy do zmian, to ten idealnie wpisuje się w filozofię nadchodzącego modelu.

Akumulator LG G8 ThinQ jest po prostu poprawny

lg g8 thinq akumulator

Jak sami możecie odczytać, akumulator LG G8 ThinQ będzie chwalił się pojemnością wynoszącą 3500 mAh (nominalna 3400 mAh), co przy 6,1-calowym wyświetlaczu oznacza po prostu przeciętną wartość. Wiemy, że zarówno Samsung, jak i Sony ma wyżej postawić poprzeczkę. Z drugiej jednak strony to G8 ThinQ wyrówna rekord tego parametru w ramach swojej rodziny. Drugim smartfonem z ogniwem o pojemności 3500 mAh z rodziny G był G Flex z 2013 roku. Tak, trochę czasu już minęło…

Zobacz też: Poznajcie najlepsze smartfony Oppo.

Oczywiście też należy zaznaczyć, że nie można traktować na sztywno zestawienia pojemności akumulatora z wyświetlaczem. To kluczowe czynniki, ale do tego dochodzą jeszcze inne parametry, jak samo zarządzanie energią przez oprogramowanie. Niemniej nie oczekiwałbym od LG G8 ThinQ wyjątkowych doznań, jeśli chodzi o czas działania. Pod tym względem najprawdopodobniej będzie to po prostu przeciętny smartfon.

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x