Sony xperia xz4

Sony zapowiada wyjątkowe, bo czujące głębie aparaty w smartfonach

Newsy

Sony niemalże od zawsze jest znane z produkcji świetnych matryc do aparatów. Królują one niemalże w każdym smartfonie na rynku, choć nie da się ukryć, że w japońskich modelach zdarzają się z nimi problemy. Niemniej wraz z Xperią XZ4 firma chce się na nowo otworzyć i niewątpliwie aparaty muszą stanowić klucz do sukcesu. Najnowsza zapowiedź zdradza, że Sony jest już gotowe na matryce nowej generacji, czyli ToF.

Aparat, który jest w stanie określić przestrzeń — oto nowość w smartfonach Sony

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

ToF, czyli Time of Flight to termin, który z pewnością będzie często w tym roku się pojawiał. Więcej na jego temat napisałem przy okazji omawiania LG G8 ThinQ, ale teraz mamy dodatkową okazję do poznania możliwości technologii, którą Sony określiło marką DepthSense. Powyższa zapowiedź doskonale opisuje, co to tak naprawdę ToF. Rozszerzona rzeczywistość wchodzi na jeszcze wyższy poziom. Nie spodziewam się, że od razu będzie to działać tak dobrze, jak na powyższych przykładach, ale na pewno jest na co czekać. Swoją drogą, czy wstawka z grami nie przypomina Wam tej, którą Samsung poruszył przy okazji omawiania swojej przyszłości?

Zobacz też: Gmail w końcu otrzymuje aktualizację z Material Design.

Xperia XZ4 zapowiada się na jednego z kluczowych graczy w tym roku. Poszczególne zapowiedzi sprawiają, że tak naprawdę ciężko do czegokolwiek się przyczepić. Oczywiście wciąż jest wiele niejasności, a największą z nich może okazać się cena, ale ewidentnie widać przemianę w Sony. Przemianę na plus.

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x