ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
MC2 Innovations

MC2 Innovations. Dzięki takim firmom blockchain zmieni świat

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

O Annie Sterżyńskiej z pewnością można powiedzieć jedno: zawsze była to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Na okres Jej prezesury w UKE przypada najszybszy rozwój infrastruktury telekomunikacyjnej i obniżka cen usług. To dzięki Jej decyzjom i inteligentnemu zarządzaniu znalazło się miejsce dla czwartego gracza na polskim rynku telefonii komórkowej. Jako minister cyfryzacji nie bawiła się w polityczne gierki. Zamiast tego skupiła się na tym, żeby Polska stała się ważnym graczem na świecie pod względem IT. Mimo, że nie jest już członkiem rządu nadal dąży do zrealizowania tego marzenia.

MC2 Innovations – innowacja nie tylko z nazwy

MC2 Innovations

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Anna Streżyńska zorganizowała zbiórkę na platformie crowdfundingowej Beesfund. Akcja nie tylko zakończyła się wielkim sukcesem. Pokazała również, że Pani Anna naprawdę wierzy w nowoczesne rozwiązania. Dzięki zebranym funduszom MC2 Innovations uruchomiła swój pierwszy produkt, Carrotspot. Jest to nowoczesny program indywidualnego motywowania pracowników. Platforma będzie umożliwiała natychmiastową gratyfikację dopasowaną do ich indywidualnych preferencji. Całość opiera się na technologii blockchain. Jak powiedziała sama Anna Streżyńska zajmowała się nią, zanim to było modne. W okresie kiedy zajmowała fotel ministra cyfryzacji Polska była liderem państw wspierających tą technologię.

Zobacz też: Firma Anny Streżyńskiej szuka inwestorów, każdy może zostać udziałowcem!

Zastosowanie technologii blockchain niesie ze sobą wiele zalet:

  • Wysoka wiarygodność transakcji dzięki wykorzystaniu zaawansowanej kryptografii
  • Eliminacja pośredników
  • Przyśpieszenie transakcji
  • Redukcja kosztów
  • Bezpieczeństwo

Jak widać nie mamy do czynienia ze zwykłą bizneswomen. Jest to kobieta pełna pasji i zaangażowania w to co robi. Udowodniła to wielokrotnie przez wszystkie lata swojej pracy. Taki pracodawca to prawdziwy skarb. Jeśli jesteś informatykiem i szukasz właśnie pracy mamy dla Ciebie prawdziwą gratkę. Firma MC2 Innovations prężnie się rozwija i poszukuje nowych pracowników.

Źródło: MC2 Innovations

Sprawdź najnowsze wpisy