koniec pocophone

Pocophone F1 z wynikiem w DxOmark! Producent ma powody do dumy!

Newsy

Pocophone F1 jest świetnym urządzeniem. Oferuje wydajność na poziomie flagowców przy cenie typowej dla urządzeń ze średniej półki. Oczywiście, żeby oferować go w tak niskiej cenie, producent musiał pójść na pewne ustępstwa, o czym wspomnieliśmy już w naszej recenzji. Jak widać, nie dotyczy to jednak aparatu.

Pocophone F1 oceniony przez DxOmark

pocophone dxomark

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Jak widać najwyżej ocenianym aspektem, za który urządzenie otrzymało aż 97 punktów jest autofocus. To świetna informacja, zwłaszcza dla ludzi robiących zdjęcia tekstu. Nie dziwi także niska ocena zoomu. Ten w Pocophone jest cyfrowy, więc do powiększania obrazu są wykorzystywane algorytmy.

Zobacz też: Google Pixel 3 i OnePlus 6T przedstawili się w DxOmark 

Dxomark długo kazało na siebie czekać z wynikami dla Pocophone F1. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, priorytetem dla nich są urządzenia flagowe, z największym potencjałem fotograficznym. Może to mieć także związek z aferą wizerunkową związaną z Xiaomi. Dlatego wciąż należy patrzeć na wyniki z lekkim przymrużeniem oka.  Osiągnięty przez Pocophone F1 wynik w DxOmark to 91 punktów. To dużo czy mało? No, cóż… To zależy. W ogólnym ranikngu smartfonów firmy urządzenie znajduje się dopiero na 22 miejscu, będąc daleko w tyle za liderem, który dostał aż 109 punktów. Z drugiej strony to wciąż bardzo dobry wynik, będący tylko o oczko niżej od iPhone 8. Stawia on Pocophone F1 nie tylko na pozycji lidera fotograficznego w średniej półce, ale umożliwia także walkę ze znacznie droższymi konstrukcjami.  

Źródło: Dxomark 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x