xperia xz4 compact

Bateria w Xperii XZ4 kolejnym asem w rękawie Sony

Newsy

 

Od lat smartfony dzielą się na smukłe oraz na te z pojemnym akumulatorem. Flagowe modele zwykle zaliczają się tylko do pierwszej kategorii z małymi wyjątkami. Warto pamiętać, że zaawansowane funkcje w tych urządzeniach mają znaczenie, dopóki możemy z nich korzystać. 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Bateria w Xperii XZ4 zaskakuje

bateria w xperii xz4

 

Sony od jakiegoś czasu na rynku smartfonów nie wiedzie się najlepiej. Dla nas klientów taka sytuacja ma jednak swoje plusy. Dzięki temu producent musi naprawdę się starać, żeby przykuć uwagę konsumentów. Już wcześniejsze propozycje japońskiej firmy były interesujące, jednak XZ4 bije je na głowę. Przyjrzyjmy się więc potencjalnej specyfikacji urządzenia:

  • 6,5-calowy wyświetlacz OLED w proporcjach 21:9 i rozdzielczości 3360 × 1440 pikseli
  • Układ Snapdragon 855
  • 6 GB RAM
  • 128 GB pamięci wbudowanej
  • Android 9.0 Pie
  • IP65 lub IP68
  • Wymiary 166,9 × 72,4 × 8,2 mm
  • Waga 192 g
  • Bateria o pojemności 4400 mAh

Zobacz też: Sony Xperia XZ4 zdecydowanie się wyróżni — to zestawienie to potwierdza

Bateria w Xperii XZ4 robi olbrzymie wrażenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę grubość urządzenia wynoszącą 8,2 mm. Warto jednak pamiętać, że nie jest to jedyny atut tego urządzenia. Smartfon ten cechuje się także wydajnością pozostawiającą modele pozostałych producentów w tyle. Jeśli wszystko pójdzie dobrze i żaden element nie okaże się problematyczny, to konkurencja będzie miała twardy orzech do zgryzienia. Sam jestem zwolennikiem małych urządzeń i czekam na model XZ4 Compact. Mimo to przecieki na temat tego urządzenia wywarły na mnie olbrzymie wrażenie.

Źródło: sumahoinfo.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x