Jak informuje serwis AndroidCentral, nowy tablet XOOM nie będzie posiadał odtwarzacza Flash w dniu swojej premiery. Na szczęście Adobe i amerykańska sieć Verizon, w której ów tablet będzie sprzedawany, zapewniają o Flash Playerze w wersji 10.2 dla XOOM wiosną tego roku. Wszystkie te informacje potwierdza producent tabletu, czyli Motorola.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tutaj nasuwa się pytanie, czy warto zaufać Motoroli i kupić XOOMa, zanim będzie możliwość odtworzenia na nim plków Flash. Chyba każdy właściciel Milestone’a pamięta uśmiech na twarzy gdy po raz pierwszy zobaczył napis „Flash Ready” na pudełku swojej nowej zabawki. Szczęscie powoli zamieniło się w zażenowanie, spowodowane brakiem aktualizacji do Androida w wersji 2.2, który wykorzystałby możliwości popularnego ‚Kamienia Milowego’. Miejmy jednak nadzieję, że w tym wypadku Motorola nie zawiedzie swoich użytkowników po raz kolejny. 
Filip Brodecki