MWC: Altek Leo z 14MPx – w naszych rękach

Newsy

Podobnie jak w przypadku Sony Ericssona poprosiliśmy eksperta ze stoiska o zaprezentowanie możliwości smartfona. Altek Leo posiada aparat o rozdzielczości 14MPx, z trzykrotnym zoomem optycznym, flashem oraz możliwością nagrywania filmów w jakości HD (720p). Obecnie pracuje on na Androidzie 2.1, jednak już wkrótce ma otrzymać aktualizację do 2.2. Na Najnowszą wersję – czyli 2.3 nie ma jednak co liczyć. Pracownik stoiska jasno przyznał, że uniemożliwia to hardware urządzenia. Dopiero następca Leo ma otrzymać 2.3.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Altek Leo wyposażony jest w procesor o częstotliwości 800MHz oraz 256MB RAMu. W sprzedaży będzie w pierwszym kwartale 2011 roku za 499$.
Poniżej prezentacja możliwości tego urządzenia.

{youtube}e0-GlpX-5nQ{/youtube}

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x