MWC: Altek Leo z 14MPx – w naszych rękach

Newsy

Podobnie jak w przypadku Sony Ericssona poprosiliśmy eksperta ze stoiska o zaprezentowanie możliwości smartfona. Altek Leo posiada aparat o rozdzielczości 14MPx, z trzykrotnym zoomem optycznym, flashem oraz możliwością nagrywania filmów w jakości HD (720p). Obecnie pracuje on na Androidzie 2.1, jednak już wkrótce ma otrzymać aktualizację do 2.2. Na Najnowszą wersję – czyli 2.3 nie ma jednak co liczyć. Pracownik stoiska jasno przyznał, że uniemożliwia to hardware urządzenia. Dopiero następca Leo ma otrzymać 2.3.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Altek Leo wyposażony jest w procesor o częstotliwości 800MHz oraz 256MB RAMu. W sprzedaży będzie w pierwszym kwartale 2011 roku za 499$.
Poniżej prezentacja możliwości tego urządzenia.

{youtube}e0-GlpX-5nQ{/youtube}

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x